Z pudełka z biżuterią gwiazd: Jakie marki noszą dzisiejsze gwiazdy

Chcesz wiedzieć, jakie marki biżuterii noszą gwiazdy?
Facebook
LinkedIn

Dziś gwiazdy wpływają na scenę mody, w tym modę uliczną, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W dobie sieci społecznościowych nawet nieznana marka może z dnia na dzień stać się gorącym trendem. Wystarczy, że udostępni to jedna z obecnych gwiazd, jak Kendall Jenner czy Kim Kardashian. Zastanawiasz się, co znane osoby mają w swoich prywatnych szkatułkach na biżuterię? Być może zaskoczymy Cię, ale na czerwonym dywanie prezentują się nie tylko luksusowe produkty designerskie. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym markom biżuterii współczesnych gwiazd.

Treść artykułu

Bransoletki Cartier

Nic dziwnego, że światowej sławy luksusowy francuski dom mody znajduje się na liście najpopularniejszych marek biżuterii znanych ludzi. Szczególną popularnością wśród celebrytów cieszy się kultowa bransoletka Cartier Love. Choć nie jest to żadna nowość – bransoletka istnieje na rynku od 1969 roku – nazywana jest także „symbolem nowego tysiąclecia”. Klejnot wiecznej miłości, tradycyjnie zamykany na śrubokręt, zdobi nadgarstki Kylie Jenner, Elizabeth Taylor, Angeliny Jolie, Kanye Westa czy Jennifer Aniston.

Luksusowa biżuteria Bvlgari

Biżuteria i zegarki Bvlgari

Włoska marka modowa, będąca synonimem luksusu, jest uwielbiana przez kilka współczesnych gwiazd. Bvlgari zachwyca wyjątkowo oryginalnym, nowoczesnym stylem z elementami rzymskiego i greckiego klasycyzmu. Szczególnie popularne są słynne zegarki Bvlgari Serpenti, które owijają się wokół nadgarstka jak wąż. Pewnie dlatego pokochała je Elizabeth Taylor, która zasłynęła jako oszałamiająca Kleopatra. Mówi się, że Ashley Olsen nosi kilka z nich na jednym nadgarstku.

Bransoletki Hermés

Francuska marka modowa, która pierwotnie zasłynęła jako producent jedwabnych szali i doskonałych torebek, swoją luksusową biżuterią trafiła do kręgów gwiazd. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się bransoletki damskie Hermés, które oferowane są w różnych wersjach, od wyboru metali szlachetnych po wzory i kolory. Na przykład Victoria Beckham czy Eva Longoria mają taki egzemplarz w swojej szkatułce z biżuterią.

Kolczyki Chanel

Prawdopodobnie najsłynniejsza marka modowa wszech czasów, której założycielką jest sama ikona mody Coco Chanel, naturalnie nie może zabraknąć w szkatułkach z biżuterią współczesnych znanych osobistości. Najczęściej można je spotkać publicznie z kultowymi kolczykami w formie wkrętek z logo marki. Samo logo Chanel jest na tyle popularne, że kolczyki nie potrzebują szczególnej dekoracji, aby zaimponować w najwyższych kręgach. Kim Kardashian, Beyoncé, Pris Hilton i Blake Lively mają je w swojej kolekcji biżuterii.

Niedroga marka biżuterii Jenny Bird

O ile wspomniane domy jubilerskie i modowe nie są wielkimi niespodziankami w szkatułkach z biżuterią celebrytów, o tyle Jenny Bird wyróżnia się wśród nich jako młoda, niedroga marka biżuterii. Powstał w 2010 roku jako dzieło entuzjastycznej Kanadyjki, która nadała mu swoją nazwę. Taylor Swift, Hailey Bieber i Kylie Jenner mają lekkie, eleganckie kreacje, których ceny wahają się od dwu do co najwyżej trzycyfrowych sum. Kolczyki damskie Jenny Bird cieszą się ogromną popularnością wśród gwiazd.

Zrównoważona biżuteria Monica Vinader

Ambitne marki jubilerskie mają nie tylko za wielką kałużą. Monica Vinader to brytyjska firma nazwana na cześć założycielki, która uruchomiła ją w 2008 roku. Swoje produkty prezentuje jako „biżuterię codziennego użytku, która poprawia samopoczucie”. Monica Vinader opiera się nie tylko na przystępności cenowej, ale także na zrównoważonej produkcji. Wykorzystując złoto i srebro pochodzące z recyklingu, projektuje i produkuje biżuterię, która przetrwa próbę czasu. Prawdopodobnie ze względu na jej filozofię, ale na pewno także ze względu na gustowny, ponadczasowy design, Kate Middleton, Meghan Markle i Jennifer Lopez również są wielkimi fankami tej biżuterii. Bransoletki damskie Monica Vinader cieszą się szczególną popularnością wśród celebrytów.

Biżuteria Pandora

Marka jubilerska, której chyba nie trzeba przedstawiać. Wspomnijmy tylko, że ta duńska jubilerka Pandora oferuje biżuterię ponadczasową, wszechstronną, stylową i przystępną cenowo, z której najpopularniejszymi są niewątpliwie bransoletki z zawieszkami i koralikami. Olivia Rodrigo, Jennifer Lawrence i Selena Gomez były oczarowane przedmiotami, które możesz mieć także w swojej szkatułce z biżuterią.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Scroll to Top