Biżuteria Michael Kors

Kiedy mówimy „Michael Kors”, zwykle zwraca to uwagę żeńskiej publiczności. Nic dziwnego, głównym odbiorcą firmy Michaela Korsa jest w szczególności płeć piękna. Widać to po kilku modnych dodatkach, takich jak zegarki, czy biżuteria. Jego najpotężniejszą bronią jest magiczny projekt z żywymi kolorami.

Szybka nawigacja

Biżuteria damska Michael Kors

Oferta biżuterii damskiej Michael Kors jest pełna modeli, których pragnie wiele Pań. Dowodem na to są delikatne naszyjniki, gustowne bransoletki, zmysłowe kolczyki i piękne wisiorki. Podobnie jak w przypadku damskiego zegarka Michaela Korsa, tak i w biżuterii zauważyć można częste wykorzystanie kryształków Swarovskiego. Biżuteria z kryształami Swarovskiego z portfolio Michaela Korsa to produkt, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Prawda jest taka, że biżuteria damska Michaela Korsa jest dość rozpoznawalna na pierwszy rzut oka – nawet niezależnie od wspomnianych wyżej kryształków Swarovskiego. Dzieje się tak za sprawą kultowego logo MK, które jest wspólnym elementem kilku modnych akcesoriów Michaela Korsa, lub zastosowania popularnych, żywych kolorów. Świetnym przykładem jest uniwersalna i ponadczasowa srebrna czy złota, ale też modna i jednocześnie niezwykle popularna różowa biżuteria.

Zbyteczne są poszukiwania na rynku takich dodatków modowych, które by dorównały atrybutom Michaela Korsa. Mamy do czynienia ze stosunkiem „design – popularność – cena”. Krótko mówiąc, marka Michael Kors zdobyła doskonałą renomę na całym świecie dzięki swojej biżuterii damskiej.

Michael Kors

MKC1253AN710

Michael Kors MKC1253AN710

Michael Kors

MKJ4704710

Michael Kors MKJ4704710

Michael Kors

MKC1208AN791

Michael Kors MKC1208AN791

Michael Kors

MKJ5999710

Michael Kors MKJ5999710

Cała biżuteria według płci

Biżuteria damska

Biżuteria męska

Inne marki biżuterii

Więcej o biżuterii w naszym magazynie: