Wszystko, co musisz wiedzieć o biżuterii Pandora

Odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące biżuterii Pandora
Facebook
LinkedIn

Marka Pandora jest w świecie biżuterii i akcesoriów modowych postrzegana jako luksusowa i jednocześnie atrakcyjna. W swojej ofercie posiada wiele ciekawych modeli, które polubili nie tylko kobiety. Panowie chętnie po nie sięgają, wybierając prezent dla swoich bliskich. Istnieje jednak wiele pytań dotyczących biżuterii Pandora. Te najważniejsze wraz z odpowiedziami znajdziesz poniżej.

Treść artykułu

Biżuteria Pandora: Często zadawane pytania

Czy wiesz, jakie kategorie lub rodzaje biżuterii znajdziesz w portfolio firmy Pandora? Czy wiesz, ile koralików lub zawieszek zmieści się na bransoletce Pandora? Poniżej dowiesz się odpowiedzi nie tylko na te pytania, ale także inne ciekawostki.  

Jakie kategorie biżuterii znajdziesz w portfolio Pandora?

Oferta marki Pandora jest pełna ciekawej biżuterii. Wśród najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej wyszukiwanych należą bransoletki kolekcjonerskie, do których można dołączać różne koraliki i zawieszki. Warto jednak wspomnieć również o kolczykach, naszyjnikach oraz klipsach.  

Wiedziałeś, że marka Pandora produkuje również oryginalne akcesoria do właściwej pielęgnacji biżuterii? Przykładowo zestawy przeznaczone do czyszczenia akcesoriów modowych, ew. nawet specjalne otwieracze bransoletek.

Przepiękne bransoletki, zawieszki i koraliki Pandora

Jak dbać o biżuterię Pandora?

Oryginalne zestawy do czyszczenia biżuterii to nie jedyny sposób, aby bransoletki i elementy Pandora w Twojej kolekcji zostały czyste i błyszczące. Wystarczy Ci również miękka ściereczka do polerowania. Ale nie należy lekceważyć również regularną kontrolę u fachowcy.

Nasza wskazówka: Raz w roku przynieś Twoją biżuterię do jubilera, który dokładnie ją obejrzy, wyczyści i wypoleruje, ew. naprawi to, co jest potrzebne.

Jakie rodzaje biżuterii produkuje firma Pandora?

  • Biżuteria ze srebra szterlingowego – biżuteria Pandora jest produkowana z wysokiej jakości srebra szterlingowego. Zawiera 92,5-procent srebra. Brakuje w niej niklu.
  • Biżuteria pozłacana 14-karatowym złotem – modele ze srebra szterlingowego mogą być pozłacane 14-karatowym żółtym lub różowym złotem.
  • Biżuteria ze szkłem Murano – niektóre rodzaje biżuterii Pandora zawierają również szkło Murano, które może mieć różne kształty, rozmiary i kolory.  
  • Różne rodzaje zawieszek i koralików – v portfolio marki Pandora znajdziesz zawieszki i koraliki nawiązujące do świata filmu – przykładowo Marvel, Disney, Harry Potter lub Star Wars. Oczywiście w ofercie można znaleźć również zawieszki i koraliki w postaci zwierzątek, literek etc.
Do najpopularniejszej biżuterii Pandora zdecydowanie należą zawieszki

Jak wybrać odpowiedni rozmiar bransoletki Pandora?

Procedura jest bardzo prosta:

  1. Zmierz obwód nadgarstka w najszerszym miejscu za pomocą miękkiego metra.
  2. Do zmierzonej liczby dodaj około 2,5 – 3 cm – miejsce dla koralików.
  3. Wybierz bransoletkę o rozmiarze najbliższemu Twojemu pomiarowi.

Pamiętaj: Bransoletki Pandora są produkowane w rozmiarach 16, 17, 18, 19, 20, 21 i 23 cm.

Jak wybrać idealną bransoletkę Pandora?

Niezależnie od tego, czy wybierasz bransoletkę Pandora dla siebie czy jako prezent, zawsze zapunktujesz. Każda bransoletka stanie się po pewnym czasie wyjątkowa – dzięki różnym koralikom i zawieszkom.

Jak otworzyć bransoletkę Pandora?

W związku z tym pytaniem już wcześniej wspomnieliśmy o specjalnym otwieraczach. Bransoletki Pandora możesz jednak otworzyć bez ich pomocy. Umieść palec wskazujący na zawiasie pod klipsem i wciśnij lub zakręć (w zależności od rodzaju klipsa). Jednak trzymaj zapięcie w taki sposób, żeby zostało skierowane w Twoją stronę.

Ile koralików i zawieszek zmieści się na bransoletce Pandora?

W zależności od wielkości poszczególnych zawieszek i koralików, ew. od długości bransoletki, na bransoletce Pandora zmieści się zwykle około od 17 do 22 sztuk.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Scroll to Top