Biżuteria Diesel

Marka Diesel cieszy się popularnością na całym świecie dzięki niezwykle bogatej ofercie fashion odzieży i dodatków, w tym biżuterii męskiej. Generalnie jednak zasłynęła głównie dzięki modzie dżinsowej. Największę zasługi w promocji marki  miał ambitny biznesmen Renzo Rosso. Już w wieku 15 lat szył dżinsy, które sprzedawał znajomym. Można więc powiedzieć, że taka pozornie niewinna działalność położyła podwaliny pod powstanie dzisiejszego, popularnego na całym świecie imperium.

Szybka nawigacja:

Biżuteria męska Diesel

Dodatki modowe są integralną częścią portfolio Diesel. W związku z nimi nie możemy zapomnieć o stylowych zegarkach na rękę, oryginalnych okularach przeciwsłonecznych czy stosunkowo ekstrawaganckiej biżuterii dla mężczyzn. Na szczególną uwagę z pewnością zasługują męskie bransoletki i naszyjniki, których charakterystyczne cechy od razu ujawniają charakter firmy Diesel. W szczególności mamy tu na myśli na przykład masywne kształty lub ciemniejsze kolory.

W asortymencie dodatków Diesel można znaleźć biżuterię męską wykonaną ze skóry i stali chirurgicznej. Popularnością wśród klientów od dawna cieszą się bransoletki skórzane, tekstylne i koralikowe, czy też bardzo charakterystyczne dla marki „nieśmiertelniki wojskowe” w naszyjnikach. Z męskimi akcesoriami Diesel na pewno nie zgubisz się w tłumie.

Diesel

DX1210040

Diesel DX1210040

Diesel

DX1180040

Diesel DX1180040

Diesel

DX1134040

Diesel DX1134040

Diesel

DX0961001

Diesel DX0961001

Cała biżuteria według płci

Biżuteria damska

Biżuteria męska

Inne marki biżuterii

Więcej o biżuterii w naszym magazynie:
Scroll to Top