4 propozycje srebrnych kolczyków, które zapierają dech w piersiach

Przyjrzeliśmy się najpiękniejszym srebrnym kolczykom
Facebook
LinkedIn

Czy kiedykolwiek myślałaś, że kolczyki są w zasadzie pierwszą biżuterią dla większości kobiet? Dostają je jako małe dziewczynki i razem z nimi stopniowo odkrywają świat. Można więc powiedzieć, że wytwarza się pewien rodzaj wspólnej więzi. I może właśnie dlatego wiele dorosłych Pań ma do nich słabość. Dotyczy to zwłaszcza damskich srebrnych kolczyków, które są wyjątkowym dodatkiem modowym.

Kobiety dostają swoje pierwsze kolczyki, gdy są małymi dziewczynkami
Źródło: depositphotos.com

Treść artykułu

Damskie srebrne kolczyki jako wdzięczny dodatek

Odpowiednio dobrane kolczyki mają jedną unikalną zdolność. Potrafią doskonale podkreślić delikatne linie kobiecej twarzy. Na rynku można je znaleźć w różnych kształtach i wersjach materiałowych. Jednak do najbardziej popularnych należą srebrne kolczyki. Dlaczego?

Srebro samo w sobie jest metalem szlachetnym. W naturalny sposób przekształca swoje rzadkie właściwości w kolczyki. Charakteryzuje się przede wszystkim miękkością i promiennym połyskiem. W związku, z tym należy wspomnieć o pielęgnacji srebra. Jeśli chcesz, abyTwoje srebrne kolczyki lub inna srebrna biżuteria przetrwały piękne przez długie lata, musisz zwrócić na nie należytą uwagę.

Wskazówka: Dowiedz się, jak prawidłowo czyścić srebro, a Twoje srebrne akcesoria będą zawsze jak nowe!

Znaleźliśmy te piękne srebrne kolczyki

Aby dać Ci coś, o co musisz zadbać, znaleźliśmy dla Ciebie te piękne srebrne kolczyki. Znajdziesz wśród nich z kryształkami, wkręty (sztyfty), wiszące i okrągłe. Które z nich wybierzesz?

Srebrne kolczyki z kryształkami

Choć mówi się, że najlepsze należy zostawić na sam koniec, to my TOP modele przedstawiamy jako pierwsze. W naszych oczach są to właśnie te srebrne kolczyki z kryształkami , które zawdzięczamy znanej na całym świecie marce Michael Kors. Noszą oznaczenie produktu MKC1119AN040 i przyciągają uwagę nie tylko kryształkami, ale także sympatycznym kształtem serca.

Minimalistyczne srebrne kolczyki od marki Michael Kors
Źródło: https://murphyjewellers.ie/

Kolczyki srebrne sztyfty

Mówiąc o  najpiękniejszych srebrnych kolczykach nie możemy pominąć sztyftów. Wybraliśmy ich przedstawiciela spośród modeli marki Esprit. Choć ta firma nie jest tak dobrze znana opinii publicznej jak Michael Kors, to niezwykle zainteresowały nas kolczyki z jej portfolio. Dotyczy to modelu ESER00921100, który szczególnie się wyróżnia . Przypisujemy ten fakt głównie kryształkom.

Wiszące srebrne kolczyki

Na naszej liście pięknych srebrnych kolczyków nie może zabraknąć również wiszących kolczyków. Wśród nich wybraliśmy model, który pochodzi spod ręki renomowanej marki modowej Fossil. Wspomniane kolczyki damskie Fossil posiadają oznaczenie produktu JFS00507040. Przykuwają uwagę pięknym połyskiem, który jest bardzo charakterystyczny dla samego srebra.

Srebrne kolczyki wiszące Fossil
Źródło: https://www.gioiapura.it/

Srebrne kółka z kamyczkami

Choć nie są to klasyczne okrągłe kolczyki, zafascynowały nas na tyle, by wspomnieć o nich w naszym artykule. Myślimy tu o srebrnych kolczykach Fossil JFS00473040, których główną zaletą są okrągłe kształty z dominującymi kamyczkami. Podobnie jak poprzednie modele, te srebrne kolczyki damskie urzekają swoim promiennym blaskiem. Oczywiście, jeśli odpowiednio się nimi zaopiekujesz. Ale to zależy tylko od Ciebie lub bliskiej osoby, którą planujesz nimi obdarować.

Małe okrągłe kolczyki Fossil
Źródło: fossil.com

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Scroll to Top