7 wskazówek – wiszące kolczyki dla każdej kobiety

Wybraliśmy najpiękniejsze wiszące kolczyki dla Pań
Facebook
LinkedIn

Kolczyki to modny dodatek, którego nie powinno zabraknąć w żadnym damskim pudełku z biżuterią. Pomijamy tu fakt, że nie każda przedstawicielka płci pięknej może automatycznie mieć skłonność do ich noszenia. W niektórych przypadkach stanowią istotną część stylizacji – zwłaszcza tych eleganckich. I właśnie wtedy wiszące kolczyki mogą się w wielu przypadkach wyróżniać. Dlatego przedstawiamy 7 wskazówek dotyczących tego ogólnie popularnego dodatku mody dla kobiet.

Treść artykułu

Piękne wiszące kolczyki dla każdej Pani

Naszych siedmiu faworytów wśród wiszących kolczyków dla kobiet pochodzi od 4 marek, którym moda nie jest obca. Wręcz przeciwnie, mają ją, jakby to powiedzieć, zakorzenione w ich DNA. Jeśli powiemy, że chodzi o Guess, Tommy Hilfiger, Fossil i Skagen, z pewnością się z nami zgodzisz.

Nawiasem mówiąc, większość pięknych wiszących kolczyków, które wybraliśmy, jest wykonana ze stali nierdzewnej Zwracamy na to uwagę przede wszystkim dlatego, że jest to biżuteria tak trwała i łatwa w utrzymaniu.

1. Złote wiszące kolczyki Guess - okrągłe

Pierwsze miejsce na naszej liście zajmują wiszące złote kolczyki firmy Guess. Na rynku można je znaleźć pod nazwą produktu UBE79063. Z naszego punktu widzenia to udana projekt, któremu atrakcyjności dodaje nie tylko złoty kolor, ale także sympatyczna zawieszka i okrągły kształt.

Wiszące kolczyki Guess w kolorze złotym

2. Srebrne wiszące kolczyki Tommy Hilfiger - okrągłe

Równie atrakcyjnym modelem są uniwersalne srebrne okrągłe wiszące kolczyki Tommy Hilfiger, którym towarzyszy oznaczenie 2780320. W porównaniu z wspomnianym wyżej złotym modelem z pracowni Guess są naszym zdaniem nieco bardziej dyskretnym egzemplarzem. Takie postrzeganie prawdopodobnie wynika z ich subtelnego srebrnego koloru.

Okrągłe kolczyki Tommy Hilfiger

3. Wiszące kolczyki z kamyczkami Guess

Trzecim modelem z naszej listy pięknych wiszących kolczyków wracamy ponownie do marki Guess. Zwracamy uwagę na wiszące kolczyki z kamyczkami Guess UBE29073. Szczególnie zaciekawiła nas szlachetność, z jaką mogą wyróżniać się na delikatnej kobiecej twarzy. Dlatego jeśli szukasz modelu do gustownego podkreślenia linii twarzy, zdecyduj się właśnie na ten model.

Wiszące kolczyki Guess z ozdobnymi kamyczkami

4. Kolczyki wiszące Guess - frędzle

A do “trójki” kolczyków marki Guess – dodajemy tym razem frędzle. Już teraz możemy zdradzić, że kolczyki Guess mają najbogatszą reprezentację w naszej ofercie. Tego modelu z oznaczeniem produktu UBE78067 nie mogliśmy odpuścić. Przekonał nas szczególnie charakterystycznym kolorem. Nawiasem mówiąc, możesz go na rynku znaleźć i w innych popularnych kolorach.

Kolczyki frędzle Guess w kolorze żółtym

5. Minimalistyczne wiszące kolczyki Skagen

Biżuteria Skagen ma również sympatycznego przedstawiciela na naszej 7- miejscowej liście pięknych wiszących kolczyków. Konkretnie mamy na myśli minimalistyczne wiszące kolczyki SKJ1079998. Polecamy je szczególnie tym Paniom, które nie chcą przyciągać zbytniej uwagi. Model ten nadaje się raczej do gustownego, delikatnego i spokojnego wykończenia eleganckiej kreacji.

Minimalistyczne wiszące kolczyki marki Skagen

6. Kolorowe wiszące kolczyki Tommy Hilfiger

Powoli dochodzimy do końca listy i w związku, z tym nie możemy zapomnieć o wielobarwnych wiszących kolczykach Tommy Hilfiger 2700992. Model ten łączy w sobie trzy najpopularniejsze kolory w świecie biżuterii – złoty, srebrny i różowy. Może dlatego zwrócił naszą uwagę. Co o nim myślisz?

Wiszące kolczyki Tommy Hilfiger łączące kilka kolorów

7. Nietradycyjne półokrągłe wiszące kolczyki Fossil

Pięknymi okrągłymi i wiszącymi kolczykami dla każdej Pani z portfolio Fossil zamykamy listę. Są to nietradycyjne półokrągłe, wiszące kolczyki, które można znaleźć w Internecie pod oznaczeniem JF01702040. Zajęły siódme miejsce na naszej liście właśnie dzięki nietradycyjnemu kształtowi „półkoła”, względnie owalu, który ma podobne cechy do wspomnianego wyżej modelu Guess z kamyczkami.

Nietradycyjne damskie kolczyki wiszące Fossil JF01702040

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Scroll to Top