To TOP kolczyki koła, które znajdziesz na rynku

Kolczyki koła marki Skagen
Facebook
LinkedIn

Oczy wielu kobiet błyszczą na słowo „kolczyki”. Nic dziwnego, w końcu to jeden z najpopularniejszych dodatków modowych dla Pań. Kolczyki koła stanowią osobną kategorię. I to one zwróciły naszą uwagę. Czy wiesz, kiedy po nie sięgnąć? Czy znasz TOP kolczyki koła na rynku?

Treść artykułu

Kiedy sięgnąć po okrągłe kolczyki?

Okrągłe kolczyki są na ogół piękne, czarujące i często uwodzicielskie. Niestety nie są one odpowiednie dla wszystkich Pań. Przy ich wyborze należy wziąć pod uwagę rodzaj twarzy przyszłej właścicielki.

Kiedy tak?

 • Kwadratowa twarz: Okrągłe kolczyki idealnie pasują do kobiet o bardziej kwadratowych twarzach. Mogą subtelnie zmiękczyć ostrzejsze i twardsze kontury twarzy. Nasza wskazówka: polecamy kolczyki koła od średnich do dużych rozmiarów.

 • Długa twarz: Kolczyki o okrągłych kształtach pięknie wyróżniają się nawet u kobiet o pociągłych twarzach. Posiadają zdolność optycznego powiększania twarzy. Nasza wskazówka: zarówno mniejsze, jak i większe okrągłe kolczyki będą   dobrym wyborem.

 • Twarz w kształcie serca: Okrągłe kolczyki również fantastycznie wyróżniają się na twarzy o subtelnym kształcie serca i lekko spiczastym podbródku. Nasza rada: Okrągłe kolczyki, które nie przekraczają długości twarzy właścicielki.

 • Trójkątna twarz: Ze względu na podobieństwo do twarzy w kształcie serca naturalne jest, że okrągłe kolczyki są dobre i dla Pań o trójkątnych twarzach. Nasza wskazówka: Kolczyki o okrągłych kształtach, które są raczej dłuższe niż szersze.

Kiedy nie?

 • Okrągła i owalna twarz: Ponieważ kolczyki o okrągłych kształtach podkreślają odpowiednio okrągłości i owalne linie, nie są odpowiednie dla podanych typów. Nasza rada: Aby wyszczuplić twarz, warto sięgnąć po dłuższe i cieńsze kolczyki.

 • Do pracy: Okrągłe kolczyki nie są odpowiednie dla kobiet, które pracują w bardziej konserwatywnych miejscach pracy. Nasza wskazówka: Panie pracujące w branży finansowej lub prawnej powinny wybrać inne kolczyki.

To NAJLEPSZE okrągłe kolczyki na rynku

Obiecaliśmy Ci TOP kolczyki koła, które możesz znaleźć na rynku. Większość będzie pochodzić z warsztatu amerykańskiej marki Tommy Hilfiger.

Złote kolczyki koła z jasnym połyskiem

Wybór tych najlepszych na rynku zaczyna się od okrągłych złotych kolczyków. Powód? Złoty kolor jest ogólnie popularny wśród kobiet ze względu na promienny połysk. Ponadto sprawia wrażenie luksusu. Takie kolczyki można znaleźć w ofertach wielu producentów mody.

Wybieramy:

 • Złote okrągłe kolczyki Fossil JF03207710
 • Złote okrągłe kolczyki  Tommy Hilfiger 2780321
 • Złote okrągłe kolczyki  Michael Kors MKJ5999710
 • Złote okrągłe kolczyki  Guess UBE28095
Kolczyki koła Fossil i Michael Kors

Srebrne okrągłe kolczyki o uniwersalnym zastosowaniu

Tradycyjnie u boku złotej biżuterii znajduje się i srebrna. Srebrne kolczyki popularne są przede wszystkim ze względu na ich uniwersalne zastosowanie, gdyż mogą gustownie uzupełnić każdą stylizację. Naszym zdaniem to najpiękniejsze srebrne okrągłe kolczyki na rynku.

Wybieramy:

 • Srebrne okrągłe kolczyki Guess UBE28094
 • Srebrne okrągłe kolczyki Tommy Hilfiger 2780275
 • Srebrne okrągłe kolczyki Tommy Hilfiger 2780214

+ BONUS: Małe okrągłe kolczyki Swarovski

Nie przemówiły do Ciebie wybrane przez nas modele? A może szukasz czegoś bardziej konkretnego i wyrazistego, a jednocześnie niezbyt ekstrawaganckiego? W tym przypadku również oferujemy rozwiązanie. Co powiesz na małe okrągłe kolczyki, które będą czymś „przyprawione”?

Wybieramy:

 • Małe okrągłe kolczyki Swarovski 5446004
Eleganckie okrągłe kolczyki Swarovski
Źródło:https://www.swarovski.com

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś?

Uważamy, że wskazówki dotyczące TOP okrągłych kolczyków, które Ci przekazaliśmy, są stale aktualne. Jeśli jednak nie znalazłaś tego, czego szukałaś, polecamy zapoznać się z tą bogatą ofertą kolczyków. Najprawdopodobniej znajdziesz w niej to, czego szukasz.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Scroll to Top