Zawieszki Pandora: 4 najbardziej znane edycje, które przyciągną Twoją uwagę

Marka Pandora oferuje również limitowane edycje wykonane we współpracy z różnymi markami
Facebook
LinkedIn

Duńska biżuteria Pandora od 1982 roku zdobyła serca wielu kobiet na całym świecie. Oprócz najbardziej znanych bransoletek, koralików i zawieszek Pandora oferuje również piękne naszyjniki, kolczyki lub pierścionki. Ciekawe, że poza standardowymi edycjami często zawiera różne współprace również z innymi globalnymi markami. W następującej części przedstawimy zatem limitowane zawieszki Pandora, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę.

Treść artykułu

Najbardziej poszukiwane zawieszki Pandora

Wśród najbardziej poszukiwanej biżuterii z portfolio Pandory znajdują się zawieszki, które są popularne nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn, którzy często wybierają je jako prezenty dla swoich ukochanych mam, sióstr lub dziewczyn. Biżuteria Pandora jest w świecie uważana za luksusową i modową. Jest produkowana ze srebra szterlingowego – z wyjątkowego stopu metali pozłacanego 14-karatowym złotem żółtego lub różowego koloru – często uzupełnionym o szkło Murańskie.

Limitowane edycje zawieszek Pandora

Jeśli chcesz naprawdę uszczęśliwić ukochaną osobę, powinieneś wybrać spersonalizowaną zawieszkę lub koralik, który ją scharakteryzuje.

Wiedziałeś, że Pandora w ostatnich latach współpracowała z markami światowymi? I to zdecydowanie ułatwi Ci wybór.

Jeśli wiesz, że Twoja ukochana osoba uwielbia czarodziejski świat Harry’ego Pottera lub filmy firmy Marvel, sięgnij po zawieszce lub koraliku z właśnie takich edycji. Oto najbardziej znane edycje Pandora, na które warto zwrócić uwagę.

Zaskakująca edycja Pandora i Marvel Collection

Pandora połączyła swoje siły z firmą Marvel, aby stworzyć limitowaną edycję zainspirowaną sześcioma głównymi postaciami i bohaterami Avengers. To naprawdę wyjątkowa współpraca, za pośrednictwem której Pandora zachwyci głównie fanów Marvela. Oprócz głównych bohaterów, takich jak przykładowo Hulk, Żelazny Mąż, Czarny Panter lub Czarna Wdowa, wśród zawieszek znajdują się również Młotek Thora, Rękawica Thanosa z kamieniami nieskończoności lub tarcza Kapitana Ameryki. Ta wyrafinowana kolekcja zawiera 11 zawieszek. Zdecydowanie masz z czego wybierać.

Wiedziałeś, że edycja Pandora i Marvel Collection zostały wprowadzone na rynek 17 lutego 2022 roku?

Magiczna edycja Pandora a Harry Potter

Pandora także myśli o fanach czarodziejskiego świata Harry’ego Pottera. W 2019 roku powstała pierwsza współpraca z Warner Bros i Harrym Potterem, która została wznowiona w 2020 roku. Te edycje zawierają przepiękne wyrafinowane zawieszki głównych bohaterów i całego czarodziejskiego świata oraz niesamowite koraliki Pandora w kształcie Złotego Zniczu, który jest dla serii filmowej Harry Potter kultowy i bardzo ważny.

Jeśli chodzi o drugą kolekcję z 2020 roku, zawiera ona sześć pięknych zawieszek i koralików, przedstawiających sowę Jadwigę, sortujący kapelusz, pismo z Hogwartu, symbol Insygniów Śmierci, srebrne okulary Harry’ego  Pottera, Nimbus 2000 lub wyjątkową bliznę Harry’ego Pottera. 

Wiedziałeś, że zawieszka Insygnia śmierci jest bestsellerem edycji Pandora i Harry’ego Pottera?

Zawieszki Pandora x Harry Potter
Źródło: https://www.pandora.net/

Bajkowa edycja Pandora a Disney

Oprócz tradycyjnych postaci takich jak Myszka Miki i Minnie, ta edycja zawiera również inne charakterystyczne postacie ze świata Disneya. Możesz więc spotkać się z postacią Kaczora Donalda, Piotrusia Pana, Plutona lub Pinokia, ew. z księżniczkami (Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Królewna Śnieżka) lub z Toy Story. Wszystkie te zawieszki i koraliki Pandora z edycji Disney są kolorowe i błyszczące – podobnie jak reszta świata Disneya.

Wiedziałeś, że pierwsza współpraca Pandory i Disneya miała miejsce w 2018 roku w kolekcji Disney Parks Summer?

Kolekcja zawieszek Pandora x Disney

Kosmiczna edycja Pandora i Star Wars

Ta kolekcja składa się głównie z zawieszek Pandora z wizerunkiem kultowych postaci ze świata Gwiezdnych Wojen (np. Darth Vader, Baby Yoda, księżniczka Leia Organa lub Chewbacca).  Nie możemy jednak zapomnieć o mieczach świetlnych lub unikalnym logo Star Wars w precyzyjnym wykonaniu.

Zawieszki Pandora x Star Wars

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: