Oto TOP biżuteria damska i męska Calvin Klein

Marka Calvin Klein produkuje nie tylko stylową odzież, ale także modne akcesoria
Facebook
LinkedIn

Kiedy powiemy, że marka Calvin Klein jest swego rodzaju ikoną w branży modowej, wcale nie przesadzimy. Wiele mówi o tym bogata historia firmy Calvin Klein. Nie będziemy się teraz do niej zagłębiać, ale zwracamy na nią uwagę z jednego prostego powodu – jest pełna wielu ciekawych faktów, dlatego polecamy ją przeczytać. Naszą uwagę skierujemy na jedną konkretną kategorię z szerokiej gamy produktów CK. Mamy na myśli biżuterię męską i damską Calvina Kleina.

Treść artykułu

Biżuteria Calvin Klein od 2004 roku

Według Wikipedii  biżuteria Calvina Kleina  została po raz pierwszy wprowadzona w 2004 roku. Ponieważ sama marka powstała w 1968 roku, biżuteria pojawiła się stosunkowo późno. Nie sądzisz? Z drugiej strony, jak to mówią – lepiej późno niż wcale. O to lepiej dla wszystkich miłośników biżuterii modowej.

Ciekawostka: O ile biżuteria Calvin Klein pojawiła się na rynku dopiero w 2004 roku, to klienci mogli kupić zegarki Calvin Klein nieco wcześniej – konkretnie od 1997 roku.

Projektant mody Calvin Klein i logo marki

TOP biżuteria damska i męska Calvin Klein

To co Cię najbardziej zainteresuje, to biżuteria Calvina Kleina. Oczywiście wybraliśmy TOP produkty zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Biżuteria damska Calvin Klein Klein

Jeśli spojrzysz na pełną ofertę damskiej biżuterii Calvin Klein, przekonasz się, że jest bogata. Bransoletki, naszyjniki lub kolczyki. To wszystko znajdziesz w portfolio kultowej marki CK. Jednak najbardziej zainteresowały nas naszyjniki damskie Calvin Klein. Wybraliśmy 2 konkretne modele, które mogą sprawić, że Panie będą bardzo szczęśliwe.

  • Naszyjnik damski Calvin Klein Coil KJ63BP010100

Ten pozornie prosty naszyjnik przykuwa uwagę dwoma dominującymi zawieszkami w różnych kolorach. Podczas gdy jeden jest srebrny, drugi jest różowo-złoty. Naszyjnik damski Calvin Klein Coil KJ63BP010100 wykonany jest ze stali nierdzewnej i ma długość 700 mm. Dodatkowo posiada błyszczącą powierzchnię.

  • Naszyjnik damski Calvin Klein Unpaired KJ9VMN000100

Podobnie prosty, ale sprawiający nieco bardziej eleganckie wrażenie jest naszyjnik damski Calvin Klein Unpaired KJ9VMN000100. Wygląda jak połączenie dwóch naszyjników, jest srebrny i jednocześnie błyszczący, wykonany ze stali szlachetnej i ma długość 450 mm. A dodatkowo potwierdza fakt, że srebrne naszyjniki cieszą się niezwykłą popularnością wśród Pań.

Naszyjniki damskie Calvin Klein

Bransoletki męskie Calvin Klein

Jeśli chodzi o biżuterię męską Calvina Kleina, dominują tu bransoletki. Do nich dostosowaliśmy nasz wybór najbardziej przyciągających wzrok męskich bransoletek Calvin Klein.

  • Bransoletka męska Calvin Klein KJ8WAB09010M

Piękno tkwi w prostocie! Zakładamy, że projektanci Calvin Klein kierowali się podobnym mottem przy projektowaniu bransoletki męskiej Calvin Klein KJ8WAB09010M o długości 190 mm. Jest szczególnie interesująca dzięki ładnemu szaremu kolorowi i skórzanemu wzornictwu.

  • Bransoletka męska Calvin Klein Boost KJ5RBD21010M


Męska bransoletka Calvin Klein Boost KJ5RBD21010M ma znacząco inny design. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu jest wykonana ze stali nierdzewnej, łączącej czerń i srebro. Jej parametry to: szerokość 49 mm a średnica 62 mm.

Bransoletki męskie Calvin Klein

Porada na koniec

Jeśli szukasz czegoś innego tak nie wahaj się. Spójrz na przykład na tą biżuterię Calvin Klein. Może znajdziesz wśród niej swojego faworyta.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Torebki Guess

Jak wybrać torebkę krok po kroku

Na oficjalne i uroczyste okazje wybieraj mocniejsze torebki o mniejszych rozmiarach. Do noszenia na co dzień dobrze sprawdzą się większe torebki z dłuższymi paskami na

Scroll to Top