Wybieramy najpopularniejsze srebrne naszyjniki dla Pań

Wybraliśmy dla Ciebie najpiękniejsze damskie srebrne naszyjniki
Facebook
LinkedIn

Wybór odpowiedniej biżuterii damskiej może być czasem naprawdę trudny. W żadnym wypadku nie mamy tu na myśli wysokich wymagań płci pięknej. Wręcz przeciwnie, kierujemy się w stronę oferty rynkowej akcesoriów modowych dla kobiet, która wielu osobom może wydawać się przesycona. Dodatek, którego nie powinno zabraknąć w żadnym pudełku z biżuterią dla kobiet to srebrny naszyjnik. Przedstawiamy dwa rodzaje, które są prawdopodobnie najpopularniejsze wśród kobiet. I tym razem na koniec dodaliśmy mały bonus.

Treść artykułu

Dlaczego srebrny naszyjnik?

Srebro to jeden z najpopularniejszych materiałów wśród jubilerów i renomowanych producentów akcesoriów modowych. Dlaczego? Odpowiedzi możemy szukać w jego promienistym blasku lub w ogólnej wartości.

Promienny połysk można uzyskać za pomocą różnych obróbek powierzchni również przy innych materiałach, różnica wynika  jednak właśnie z wartości srebra. Wielu Paniom zależy na jakości biżuterii i jej ogólnej wartości (Panowie zapiszcie to sobie). Ale nie dajcie się zmylić. Wartość w tym przypadku nie jest równa tysiącom złotych. W końcu wysokiej jakości srebrny naszyjnik w delikatnym i jednocześnie dyskretnym fasonie można kupić za kilkaset złotych.

Dlaczego więc srebrny naszyjnik? Krótko mówiąc, jest to błyszcząca, wartościowa biżuteria, której towarzyszy niezaprzeczalna jakość.

Najpopularniejsze srebrne naszyjniki dla Pań

Wybierz 10 osób, przedstaw im ofertę sklepu internetowego i powiedz im, aby wybrali z niego TOP srebrne naszyjniki. Nie będzie zaskoczeniem, gdy ich (subiektywne) wybory będą się różniły. Podobnie może być w naszym przypadku w porównaniu z Twoim wyborem według własnych preferencji. Naszego wyboru dokonaliśmy na podstawie tego, które srebrne naszyjniki są generalnie najbardziej popularne wśród Pań. Konkretnie mamy na myśli srebrne naszyjniki Swarovskiego oraz srebrne naszyjniki z wisiorkami.

Srebrne naszyjniki Swarovski

Połącz lśniący srebrny naszyjnik z ulubionymi kryształkami Swarovskiego , a otrzymasz wspaniały, modny dodatek, który zadowoli każdą kobietę. Dlatego srebrne naszyjniki Swarovski to fantastyczny prezent na każdą radosną okazję.

Gdybyśmy musieli wybierać dalej, przeszlibyśmy do niezwykle popularnej wśród Pań oferty marki Michael Kors, Na uwagę zasługuje na przykład piękny srebrny naszyjnik z oznaczeniem MKC1208AN040. Kamienie Swarovskiego idealnie komponują się z ze srebrnym kolorem.

Srebrne naszyjniki Michaela Korsa należą do najpiękniejszych modnych naszyjników oferowanych kobietom.

Srebrne naszyjniki z zawieszkami

o prawda, że poprzednie naszyjniki, o których wspominaliśmy, czyli z kryształkami Swarovskiego, były również naszyjnikami z wisiorkami. Niemniej jednak osobno przedstawimy kategorię srebrnych naszyjników z wisiorkami. Wśród kobiet stanowią one jedne z najbardziej poszukiwanych rzeczy na rynku akcesoriów modowych.

Srebrne naszyjniki z wisiorkami znajdziesz w portfolio wielu producentów. Możemy wymienić takie marki modowe jak Guess, Emporio Armani, Michael Kors czy Fossil Do tej ostatniej firmy należy model, który jest naszym „ulubionym wisiorkiem” – naszyjnik z kodem JFS00444040.

Piękny srebrny naszyjnik Fossil z serduszkiem

BONUS na koniec - srebrny naszyjnik męski

Chociaż poprzednie wersy dotyczyły głównie srebrnych naszyjników damskich, tak jak obiecaliśmy na koniec dodajemy jeszcze jeden bonus w postaci męskiego naszyjnika Diesel DX0202040. W tym przypadku, chociaż nie jest to czysto srebrna biżuteria, ma jasny srebrny kolor. Nawiasem mówiąc, jest wykonany ze stali nierdzewnej.

Panów z pewnością ucieszy naszyjnik Diesel w kolorze srebrnym

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Scroll to Top