Doradzimy, które kolczyki ślubne są najlepsze

Jakie kolczyki ślubne wybrać? Doradzimy Ci w wyborze
Facebook
LinkedIn

Dla większości kobiet ślub to dzień, o którym marzyły przez całe życie. Nawet małe dziewczynki marzą o tym, aby w ten wyjątkowy dzień wyglądać jak księżniczki. A ponieważ w każdej kobiecie jest coś z małej dziewczynki, więc nic w tym dziwnego, że panna młoda chce po prostu wyglądać jak księżniczka z bajki. Jednak bajkowy strój ślubny to nie tylko sukienka, buty i fryzura. Wisienką na torcie są tego dnia dobrze dobrane dodatki, takie jak np. kolczyki. Czy wiesz, jak i według czego je wybrać? Doradzimy, które kolczyki ślubne są najlepsze.

Treść artykułu

Jakie kolczyki ślubne są najlepsze?

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać banalne, ale wybór kolczyków ślubnych też ma swoje zasady. Można je podzielić na trzy kategorie:

Kolczyki ślubne według kształtu twarzy

Przede wszystkim przyszła panna młoda powinna wziąć pod uwagę typ twarzy. Nie trzeba się obawiać. Do każdego kształtu twarzy znajdą się idealne kolczyki. Poniższe wskazówki mogą pomóc w wyborze odpowiednich kolczyków na ślub:

  • owalna twarz – dla panny młodej z owalną twarzą najlepszym wyborem będą obłe i okrągłe kolczyki, które optycznie powiększą twarz.
  • okrągła twarz – dla panny młodej o okrągłej twarzy zalecane są długie wiszące kolczyki, aby wysmuklić twarz.
  • twarz prostokątna – gdy przyszła panna młoda ma twarz prostokątną, powinna sięgnąć po kolczyki, które wydłużają jej twarz ku dołowi – czyli szersze niż dłuższe.
  • trójkątna twarz – przyszłym pannom młodym o takiej twarzy pasują okrągłe lub długie wiszące kolczyki, które mogą zmiękczyć rysy twarzy.
  • twarz w kształcie serca – pannom młodym z twarzą w kształcie serca polecamy sięgnąć po kolczyki, które są węższe u góry i szersze u dołu, aby złagodzić rysy twarzy.
  • kwadratowa twarz – w tym przypadku świetnie sprawdzą się okrągłe lub wiszące kolczyki, które mają możliwość wydłużenia twarzy.

Nasza wskazówka: Wiszące kolczyki ślubne Guess

Wiszące kolczyki ślubne? Wybierz w zależności od typu Twojej twarzy
Źródło: depositphotos.com

Kolczyki ślubne według rodzaju sukienki

Kolejnym czynnikiem, który odgrywa równie ważną rolę przy wyborze kolczyków ślubnych, jest kolor sukni ślubnej. W większości przypadków  panny młode sięgają po białe suknie, ale suknie w odcieniach kości słoniowej lub „Ivory” nie są obecnie rzadkością.

  • Biała sukienka  ślubnasrebrne kolczyki lub kolczyki z białego złota
  • Kość słoniowa/ Ivory suknia ślubna – złote kolczyki

Kolczyki ślubne według fryzury

Poza typem twarzy i kolorem sukni nie można pominąć również fryzury ślubnej. Zastanawiasz się, jak fryzura może wpłynąć na to, jakie kolczyki ślubne wybrać?

  • Włosy zaczesane / kok – wiszące kolczyki ślubne
  • Luźne włosy – kolczyki ślubne sztyfty

Nasza wskazówka: Guess kolczyki sztyfty

Podpowiemy Ci, jakie kolczyki ślubne będą dla Ciebie najlepsze
Źródło: depositphotos.com

Porady na koniec

Można powiedzieć, że po przeczytaniu poprzednich linijek powinnaś już wiedzieć, które kolczyki ślubne będą dla Ciebie najlepsze. Niemniej jednak na końcu dodajemy jeszcze dwie wskazówki. Pierwsza to dobranie kolczyków jako ostatniego elementu, druga to dopasowanie kolczyków ślubnych do bransoletki. Kierując się naszymi wskazówkami i radami gwarantujemy, że naprawdę będziesz wyglądać jak z bajki.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: