Dostępne cenowo marki biżuterii: Biżuteria, którą możesz kupić już teraz

Marka biżuterii, która nie zrujnuje Twój budżet - Victoria Walls
Facebook
LinkedIn

Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, ale nie portmonetki. Na szczęście dla wszystkich miłośników klejnotów i biżuterii, istnieją również marki, które na metkach podają maksymalnie trzycyfrowe ceny i nie oszczędzają na stylu ani jakości. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby dodać stylowy akcent do swojego stroju. Przedstawiamy dostępne cenowo marki, których tania biżuteria wystarczy Ci na dłużej niż na jedną noc.  

Treść artykułu

Tania biżuteria Victoria Walls

Jest zainspirowana stylowymi i pewnymi siebie obywatelami Nowego Jorku. Nowoczesna biżuteria Victoria Walls narodziła się w metropolii amerykańskiej mody, w Nowym Jorku. Poszczególne modele wyróżniają się udanym, subtelnym i nowoczesnym designem oraz bardzo przyzwoitą jakością. Wykonane są głównie ze stali nierdzewnej, która zapewnią długą żywotność.

Zakup, który poprawi Ci humor i styl nie musi kosztować więcej niż 150 złotych. Takie są ceny w katalogach Victoria Walls. W ofercie znajdziesz kolczyki, bransoletki, naszyjniki i oryginalne zestawy.

Dostępna cenowo biżuteria Christian Lacroix

Christian Lacroix to francuski dom modowy nazwany na cześć swojego założyciela, designera modnego Christiana Marie Marca Lacroix. Produkty tej marki charakteryzują się połączeniem luksusu i beztroski, a także silnym wyczuciem mieszania kolorów i wzorów. Biżuteria Lacroix to tylko część oferty domu modowego. W katalogach znajdziesz również konfekcję, torebki, buty, szaliki i perfumy.  

Podobnie jak projekty odzieży, biżuteria tej marki jest bardzo stylowa i wszechstronna. W portfolio pojawiają się głównie kolczyki, naszyjniki i bransoletki. Ceny wahają się od kilkudziesięciu złotych.  

Przyjazne ceny w katalogach Cluse

Jeśli chcesz wnieść odrobinę francuskiej elegancji do swoich strojów, tania biżuteria Cluse jest właściwym wyborem. Choć jest to holenderska marka modowa, charakteryzuje się silną pasją do paryskiego stylu życia. W jej katalogach znajdziesz wyrafinowane minimalistyczne modele, jak i odważne wypowiedzi. Oprócz biżuterii marka Cluse produkuje również modne zegarki i gustowne plecaki.

W katalogach dostępnej cenowo biżuterii Cluse pojawiają się kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki oraz również gustowne zestawy biżuterii. Ceny są trzycyfrowe i rzadko przekraczają 180 złotych.  

Mniej znana marka dostępnej biżuterii - Emily Westwood

Tania biżuteria Emily Westwood

Kochasz nowoczesny szwedzki design? W takim razie pokochasz klejnoty i biżuterię Emily Westwood. Popularną szwedzka marka stawia na minimalizmie i naturalnych motywach. Zajmuje się produkcją zegarków i biżuterii w bardzo przyjaznych cenach. W designerskich modelach często pojawiają się inspirację z natury, takie jak listy, kwiaty oraz ptasie logo marki.

Emily Westwood jest bardzo przyjazna dla swoich klientek. Pomimo tego, że jej biżuteria jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ceny zaczynają się na dwucyfrowych kwotach i rzadko przekraczają granicę 250 złotych.

Znana marka modowa Esprit produkuje również dostępne cenowo biżuterię

Dostępna cenowo biżuteria Esprit

Marka Esprit jest świeża, pomysłowa i zabawna. Jest przeznaczona przede wszystkim dla młodych ludzi, którzy śledzą trendy modowe i chcą być IN. Oprócz biżuterii znajdziesz w jej portfolio również zegarki, odzież, buty i perfumy. Esprit narodził się w słonecznej Kalifornii, co znajduje odzwierciedlenie również w jego designach. Jego modele są delikatne, a jednocześnie wyróżniają się różnymi odcieniami kolorów, elementami ozdobnymi o pomysłowymi kształtami.

Tania biżuteria Esprit zawiera różne rodzaje kolczyków, pierścionków, bransoletek oraz damskich naszyjników. Skład materiałów jest różny. Producent wykorzystuje głównie wysokiej jakości stal, w niektórych przypadkach pozłacaną, ale oferuje również srebrną biżuterię. Ceny wahają się w kilkudziesięciu złotych.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Torebki Guess

Jak wybrać torebkę krok po kroku

Na oficjalne i uroczyste okazje wybieraj mocniejsze torebki o mniejszych rozmiarach. Do noszenia na co dzień dobrze sprawdzą się większe torebki z dłuższymi paskami na

Scroll to Top