Bransoletki Thomas Sabo – nacisk na detale i indywidualność

Bransoletki Thomas Sabo oczarują Cię oryginalnością i jakością wykonania
Facebook
LinkedIn

Był rok 1984 i nowa marka na scenie industrialno-modowej – Thomas Sabo – powoli zaczęła być znana publiczności. I z biegiem czasu możemy tylko powiedzieć, że trafiła się dobrze i precyzyjnie. To znaczy dokładnie w taki sposób, w jaki powstają bransoletki Thomas Sabo, ewentualnie inne ciekawe produkty z portfolio tej firmy.

Treść artykułu

Ujęcie sklepu Thomas Sabo
Źródło: depositphotos.com

Z historii niemieckiej marki Thomas Sabo

Jak już wiesz, nazwa firmy Thomas Sabo wywodzi się od nazwiska jej głównego założyciela. I choć ta niemiecka marka, założona w 1984 roku, początkowo była znana głównie w kraju, to stopniowo udało jej się przebić daleko poza granice. Dużą rolę odegrały w tym niezwykle udane kolekcje Charm Club i Sterling Silver. Nie można jednak pominąć dwóch innych ważnych kamieni milowych:

  • rok 2009 – włączenie zegarków Thomas Sabo do oferty firmy
  • 2013 i 2014 – początki stosowania żółtego, różowego i białego złota na produktach Thomas Sabo

Ciekawostka: Czy wiesz, że marka Thomas Sabo, która powstała w niemieckim mieście Lauf an der Pegnitz, niedługo po jej narodzinach, skupiała się głównie na imporcie biżuterii z Azji? Przełom nastąpił dopiero w latach 90., kiedy biznesmen Thomas Sabo spotkał Susanne Kölbli. Wspólnie z tą graficzką i projektantką mody zaczęli skupiać się na produkcji własnej srebrnej biżuterii. Należy zaznaczyć, że była to precyzyjna, ręczna produkcja, która do dziś stanowi swego rodzaju podstawowy budulec całej marki.

Bransoletki Thomas Sabo

W ofercie niemieckiej marki Thomas Sabo znajdziesz dużo fantastycznie wyglądającej biżuterii. Możemy wymienić takie modowe dodatki jak np. wspomniany zegarek na rękę, ale także naszyjniki, kolczyki i koraliki

Uwagę zadowolonych klientów wspomnianej marki, a jednocześnie ciekawskie oczy szerokiej publiczności przyciągają przede wszystkim bransoletki Thomas Sabo. Podobnie jak cała marka, tak i jej bransoletki kładą duży nacisk na detale i indywidualność.

Dlaczego więc wybrać bransoletki Thomas Sabo?

  • Zauważalny jest duży nacisk na szczegóły i indywidualność.
  • Każda z bransoletek Thomas Sabo ma swoje unikalne właściwości i cechy.
  • To akcesoria modowe, które mogą nie tylko zadowolić i zafascynować swojego właściciela, ale także go zainspirować.
thomas sabo bransoletki 3
Źródło: depositphotos.com

Wybraliśmy dla Ciebie

Jako dowód na to, że popularność marki Thomas Sabo wynika nie tylko z jej oryginalnych bransoletek, przedstawiamy również inną biżuterię z portfolio tej niemieckiej firmy. Konkretnie mamy tu na myśli  koraliki. Jeśli przyjrzysz się szerokiej gamę biżuterii Thomas Sabo, przekonasz się, że to właśnie koraliki, wyróżniają się różnymi kolorami. Przykładami są odcienie popularnego różu, atrakcyjnej czerwieni czy odważniejszego fioletu lub zieleni.

Nasza wskazówka: Nasz wybór padł na koralik Thomas Sabo o oznaczeniu produktu K0147-051-14, który spełnia wszystkie wymagania, aby zaimponować swoim eleganckim, całkowicie srebrnym wzorem. Należy pamiętać, że jest to wysokiej jakości srebrny egzemplarz, z którego wykonano również wiele bransoletek Thomas Sabo. Dzięki temu możesz liczyć na jego wygodną i łatwą konserwację. 

Zdjęcie tytułowe: thomassabo.com

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: