Biżuteria Thomas Sabo

Marka Thomas Sabo należy do filarów świata biżuterii. Została założona w 1984 roku, pochodzi z niemieckiego miasta Lauf an der Pegnitz i jest dziełem biznesmena o tym samym nazwisku Thomas Saba. W latach 80-tych marka początkowo skupiała się na imporcie biżuterii z Azji. Wszystko zmieniło się na początku lat 90-tych, kiedy przedsiębiorca poznał graficzkę i projektantkę Susanne Kölbli. Razem z nią skupili się na produkcji własnej, ręcznie wykonanej biżuterii srebrnej i tym samym stworzyli podwaliny dzisiejszej znanej na całym świecie marki jubilerskiej. Według oficjalnej strony internetowej firmy zatrudnia obecnie ponad 1600 osób i działa w 85 krajach na całym świecie.

Szybka nawigacja

Czym jest biżuteria Thomas Sabo?

Wyjątkowość biżuterii Thomasa Sabo polega przede wszystkim na ręcznym wykonaniu oraz oryginalnym, pełnym detali wzornictwie. Pod względem jakości, ale także pod względem wzornictwa biżuterię Thomasa Sabo można uznać za prawdziwe arcydzieło. Marka pracuje wyłącznie z wysokiej jakości materiałami i najczęściej używa do swojej biżuterii złota i srebra. Często uzupełnia ją różnymi cyrkoniami i innymi ozdobnymi kamieniami. Wzornictwo, którego nie można przeoczyć, oryginalność biżuterii, ale także jakość użytych materiałów przekłada się również na ich cenę.

Biżuteria damska Thomas Sabo

Do najpopularniejszej biżuterii damskiej z warsztatu tej marki należą oczywiście bransoletki i kolczyki, ale ani naszyjniki, ani nawet pierścionki i zegarki nie pozostają w tyle. Wśród Pań dużym zainteresowaniem cieszą się popularne wisiorki Thomas Sabo, które można zbierać i dowolnie łączyć. Rezultatem tego jest biżuteria, która staje się wyjątkowym dziełem jej właścicielki.

Thomas Sabo

K0147-051-14

Thomas Sabo K0147-051-14

Thomas Sabo

H1889-643-11

Thomas Sabo H1889-643-11

Thomas Sabo

K0120-643-10

Thomas Sabo K0120-643-10

Thomas Sabo

2790198S

Biżuteria męska Thomas Sabo

Biżuteria Thomasa Sabo to nie tylko oferta dla kobiet. W portfolio marki znajdują się również męskie bransoletki, pierścienie, naszyjniki, a także stylowe zegarki. Ducha marki widać również w produktach przeznaczonych dla mężczyzn. Podobnie jak w przypadku biżuterii damskiej, taki i przy męskiej marka pracuje z prawdziwym srebrem i złotem, często używa kamieni ozdobnych i nie boi się eksperymentować z różnorodnymi wzorami.

Cała biżuteria według płci

Biżuteria damska

Biżuteria męska

Inne marki biżuterii

Więcej o biżuterii w naszym magazynie:
Scroll to Top