Różnorodna biżuteria w kolorach jesieni: Którą wybierzesz?

Tej jesieni przedstawimy Ci całą modną biżuterię
Facebook
LinkedIn

Jesień 2023 będzie tak kolorowa w modzie, jak natura w swoich barwach. Trendy rejestrują zarówno minimaliści, jak i maksymaliści. Chociaż dominującym motywem mody tej jesieni jest łatwość noszenia i odrzucenie showmanizmu typu „spójrz na mnie”, trendy w biżuterii są nieco bardziej zróżnicowane. Jesienna biżuteria będzie dostępna w bezpiecznych minimalistycznych wzorach i ekstrawaganckim maksymalistycznym stylu. Brakuje jej spójności estetycznej, ale różnorodność wariantów ma jedną niezaprzeczalną zaletę: tej jesieni masz możliwość wyboru biżuterii, która najbardziej odpowiada Tobie i Twojemu gustowi.

Treść artykułu

Nowoczesne perły

Perły od kilku lat królują na scenie jubilerskiej, a ich delikatny luksus staje się coraz bardziej popularny. Tej jesieni nie musisz już sięgać po naszyjniki z pereł swojej babci. Perły są dostępne w nowych, bardziej charakterystycznych wzorach, kształtach i kolorach. Oprócz delikatnych naszyjników i bransoletek z pereł możesz wybrać także dużą biżuterię perłową, odważne kolczyki z perłami lub naszyjniki z pereł inspirowane punkiem.

Mieszanie metali i nakładanie warstw

Jeśli dobieramy biżuterię stosownie do pory roku, jesień jest zdecydowaną królową warstwienia. Oprócz odzieży trend ten dotyczy także biżuterii. Kurs obejmie warstwowe naszyjniki różnej długości, zestawy bransoletek, ale nie musisz się też bać również warstwowych pierścionków czy kolczyków. O krok dalej będzie także mieszanie metali, które jesienią będzie odważne, a nawet fantazyjne. Skrzyżowanie białych i żółtych metali będzie gorącym trendem tej jesieni.

Nasza wskazówka: Nowym interesującym krokiem jest nakładanie warstw ubrań i biżuterii. Projektanci uznali, że spadające temperatury nie powinny przeszkodzić w ekspozycji biżuterii. Dlatego nie bój się zapiąć bransoletki lub zegarka na mankiecie koszuli lub swetra.

Zawieszki, koraliki i grona kwiatów

Przepiękne naszyjniki z zawieszkami i bransoletki damskie z zawieszkami, które być może pokochałaś w liceum, powracają z pełną mocą tej jesieni. Jednak w aktualnej wersji będą one bardziej dopracowane, skupione na kryształach, symbolach i duchowych talizmanach, które dodadzą Twojej garderobie nie tylko stylu, ale i osobowości. Szczególnie popularne będą serduszka i grona kwiatów w jesiennym ostrzejszym wydaniu z wyraźniejszymi kolcami.

Jakie będą trendy w biżuterii tej jesieni?

Trendy na jesień 2023 według rodzaju biżuterii

Jesień 2023 przyniesie różne rodzaje naszyjników, kolczyków i bransoletek. Broszki staną się gorącym faworytem jesiennego sezonu biżuteryjnego, który nabierze nowego wiatru wraz z nadejściem chłodniejszych dni i coraz większą ilością warstw odzieży.

Naszyjniki na jesień 2023

Nadchodzącej jesieni wybór naszyjników będzie naprawdę zróżnicowany. Możesz wybrać choker z kwiatową aplikacją, warstwowe modele, odważne naszyjniki z pereł i kolorowych koralików lub naszyjniki z nieoszlifowanymi kamieniami. Możesz wybrać cienki łańcuszek z charakterystyczną ostrą zawieszką w kształcie serca lub solidny, oversize’owy metalowy łańcuszek. Wszystko będzie modne i in.

Bransoletki na jesień 2023

Bransoletki będą noszone na nadgarstkach i mankietach odzieży. Do jesieni będą pasować bransoletki na łańcuszku z dobrze dobranymi zawieszkami i koralikami w stylu Pandora, ale także masywne solidne bransoletki i wyraziste mankiety, które wyróżniają się pojedynczo i w zestawieniach.

Kolczyki na jesień 2023

Tegoroczne jesienne trendy w kolczykach będą być może najbardziej zróżnicowane z całego segmentu. Szczególnie interesująca jest asymetria, która nakazuje łączenie kolczyków różnej wielkości w podobnym designie. Kolczyki na jednym uchu będą połączone z odważnymi, wiszącymi kolczykami na drugim. Popularne będzie również noszenie jednego kolczyka lub charakterystycznej nausznicy. Możesz sięgnąć także po duże kolczyki w kształcie żyrandola, które zwrócą na siebie uwagę. Przebijające puzety zyskają także nowy wygląd, który tej jesieni będzie większy, bardziej kolorowy, bardziej wyrazisty i lśniący.

Broszki na jesień 2023

Tej jesieni broszki będą popularne we wszystkich dostępnych designach. Nie wahaj się sięgnąć do szkatułki z biżuterią swojej babci i wybrać biżuterię w stylu vintage lub odejść od prostoty i puścić wodze fantazji. Popularne będą zwisające broszki, efektowne kryształy, zabawna kolorowa biżuteria i prawie wszystko, co można przypiąć do topu, koszuli lub marynarki.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Torebki Guess

Jak wybrać torebkę krok po kroku

Na oficjalne i uroczyste okazje wybieraj mocniejsze torebki o mniejszych rozmiarach. Do noszenia na co dzień dobrze sprawdzą się większe torebki z dłuższymi paskami na

Scroll to Top