Wybraliśmy zestawy biżuterii, którymi nie pogardzi żadna kobieta

Wybieramy imponujące zestawy biżuterii
Facebook
LinkedIn

Zakładamy, że niewiele kobiet pogardziłoby piękną biżuterią. Gustownie wybrane akcesoria modowe mogą nie tylko pięknie uzupełnić nawet codzienny strój, ale również z wyczuciem podkreślają delikatność i kobiecość swojej właścicielki. Dodatkowo, z niektórymi modelami potrafią kobiety wyrazić swoje uczucia. Na przykład również zestawy biżuterii są właśnie do tego stworzone.

Treść artykułu

Dlaczego akurat zestawy biżuterii

Biżuterię damską obecnie można nabić na spokojnie jako samodzielne produkty. Na rynku możesz wybierać spośród modeli wielu producentów. Prawda jest jednak taka, że w pewnych przypadkach cena poszczególnych produktów może Cię zniechęcić do zakupu. I właśnie dlatego wyróżniamy tzw. zestawy biżuterii.  

Zestawy biżuterii zwykle łączą 2 lub więcej modeli akcesoriów modowych (naszyjnik, bransoletka lub kolczyki) takiego samego designu. Ich główną walutą jest lepsza cena. Po prostu, za zestaw biżuterii zapłacisz zwykle mniej niż za taką samą liczbę identycznych, samodzielnie kupionych modeli biżuterii.

Wybraliśmy najładniejsze zestawy biżuterii

Aby zaoszczędzić Ci cenny czas, wybraliśmy dla Ciebie najładniejsze zestawy biżuterii dostępne do zakupu w zaciszu Twojego domu. Nasz wybór uzależniliśmy od kilku ważnych parametrów, takich jak np.:

  • atrakcyjny design
  • modne kolory
  • wygodna cena

Czy możesz znaleźć zestaw biżuterii, którego szukasz wśród poniższych akcesoriów modowych?

Zestaw biżuterii Emporio Armani

Naszą listę rozpoczynamy zestawem z portfolio firmy, która zwykle prezentuje produkty charakteryzujące się włoską elegancją.  Tak, mamy na myśli markę Emporio Armani, w szczególności zestaw biżuterii z kodem produktu EG3416221. Składa się z naszyjniku i kolczyków, które najbardziej przyciągają swoim dyskretnym wykonaniem. Ważną rolę w tym zestawie odgrywa połączenie modnego różowego koloru i generalnie popularnych serduszek. 

Zestawy biżuterii posiada w portfolio również marka Emporio Armani

Zestaw biżuterii Guess

Zestaw biżuterii z kodem produktu GEJUBT01043 zawierający takie same komponenty, a więc naszyjnik + kolczyki, również przyciągnie uwagę. W przeciwieństwie od poprzedniego zestawu, który jest wykonany ze srebra, ten zestaw jest wykonany ze stali nierdzewnej. To oczywiście znajduje odzwierciedlenie w bardziej przyjaznej cenie.

Zestaw biżuterii Guess GEJUBT01043

Zestaw biżuterii Emily Westwood

Zestaw biżuterii Emily Westwood z kodem produktu WS016S jest również wykonany ze stali nierdzewnej. Jednak w porównaniu do wyżej wspomnianych zestawów nie spodziewaj się w nim naszyjnika. Ten zestaw zawiera minimalistyczną bransoletkę srebrnego koloru z równie prostymi kolczykami.

Emily Westwood WS016S

Zestaw biżuterii Michael Kors

Czwartym zestawem, który zasłużył na miejsce na naszej liście, jest zestaw biżuterii Michael Kors MKC1130AN791. Razem z nim wracamy do pierwszych dwóch zestawów, o których wspomnieliśmy nieco powyżej. Opakowanie zawiera naszyjnik i kolczyki. Gdybyśmy mieli porównać ten zestaw ze wszystkim innymi, które umieściliśmy w naszym wyborze, prawdopodobnie nazwalibyśmy go najbardziej atrakcyjnym pod względem designu. Z drugiej strony, można powiedzieć – sto osób, sto smaków.

Zestaw biżuterii Michael Kors

Rekomendacja na koniec – zestawy biżuterii jako prezenty

Oczywiście, zawsze możesz kupić podobne akcesoria modowe dla siebie jako nagrodę. Zalecamy jednak wykorzystanie zestawu biżuterii jako prezentu dla osoby bliskiej. Bez względu na to, czy jest przeznaczony dla dziewczyny, żony, mamy, córki lub siostry, możesz nim doskonale wyrazić nawet najgłębsze uczucia. Jeśli więc myślisz o prezentach urodzinowych lub prezentach bożonarodzeniowych, nie zapomnij wspomnieć o zestawach biżuterii. 

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: