Kolczyki sztyfty – wybraliśmy 5 najładniejszych modeli

Przedstawiamy popularne kolczyki sztyfty
Facebook
LinkedIn

Kolczyki sztyfty to jedne z najpopularniejszych ze wszystkich rodzajów kolczyków. Można to udowodnić następująco. Przyszłe właścicielki mogą wybierać z szerokiej gamy kształtów i kolorów, dzięki czemu można kolczyki dostosować na każdą okazję – do noszenia na co dzień, jak i na bardziej wyjątkowe okazje. Dodatkowo, na rynku je można znaleźć w przystępnych cenach, które nie muszą automatycznie zrujnować Twój budżet. Więc które kolczyki sztyfty są według Ciebie najładniejsze?

Treść artykułu

Najładniejsze kolczyki sztyfty

Prawda jest taka, że na rynku znajdziesz wielu pięknych modeli kolczyków sztyftów. Aby jednak nasza oferta zaciekawiła jak więcej zainteresowanych pań, postanowiliśmy przygotować następującą listę na podstawie kształtu kolczyków damskich.

Kolczyki sztyfty w kształcie serduszka

Ten popularny model w kształcie serduszka z kodem produktu JFS00151040 firmy Fossil należy do kategorii kolczyków srebrnych. Trzeba jednak dodać, że na taką kategoryzację zasłużył nie tylko kolorem, ale również materiałem, z którego jest wykonany. Ale może przekonać Cię również błyszczącą powierzchnią i błyszczącymi kamieniami.

Kolczyki sztyfty Fossil w kształcie serduszka

Okrągłe kolczyki sztyfty w kolorze różowego złota

Kolczyki sztyfty w kolorze różowego złota – w przeszłości podbiły serca wielu kobiet na całym świecie. No i dokładnie takie znaleźliśmy w portfolio popularnej marki Michael Kors pod kodem produktu MKC1035AN791. Podobnie jak poprzedni model, również te kolczyki zainteresują Cię materiałem, z którego są wykonane – srebrem. Oczywiście nawet w tym przypadku nie brak błyszczących kamieni.

Różowozłote kolczyki Michael Kors - sztyfty

Kolczyki sztyfty – kulki

Ze względu na wszechstronność nie może w naszym artykule zabraknąć również tzw. kulek – kolczyków sztyftów w kształcie kulek. Wśród kolczyków o takim kształcie wybraliśmy model z kodem produktu UBE28026 marki Guess. Charakteryzuje się złotym kolorem, który gustownie dopełnia dominujący w środku kamień. Musimy również podkreślić zaskakująco dostępną cenę tych kolczyków sztyftów.

Kolczyki sztyfty - kulki Guess

Kolczyki sztyfty kółka

Szczerze mówiąc, jaka byłaby lista kolczyków sztyftów, gdyby brakowało na niej modelu w kształcie kołek. Właśnie takie kolczyki znaleźliśmy w portfolio marki Michael Kors. Podobnie jak wspomniane wyżej sztyfty Guess, również te kolczyki z kodem produktu MKC1178AN710 są pięknego złotego koloru, ale materiał, z którego są wykonane to srebro.

Kolczyki sztyfty kółka - Michael Kors

Kolczyki sztyfty w kształcie gwiazdy przypominające białe złoto

Pod koniec naszego artykułu pragniemy krótko opisać te kolczyki sztyfty w kształcie gwiazdy przypominające białe złoto. Paradoksalnie jednak są wykonane ze srebra. Oprócz sympatycznego wykonania w kształcie gwiazdy mają szansę zainteresować również różnymi kamieniami, które podkreślają połysk. Dodatkowo, podobnie jak wyżej wspomniane „kulki“, również te kolczyki sztyfty należą do dostępnej kategorii cenowej w ramach marki Fossil i na rynku znajdziesz je pod kodem produktu JFS00152040.

Kolczyki sztyfty - gwiazdki / Fossil

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Scroll to Top