Swarovski – biżuteria, której nie powinno zabraknąć w kobiecej szkatułce

Biżuteria Swarovski jest synonimem biżuterii damskiej.
Facebook
LinkedIn

Kiedy mówisz „Swarovski”, wiele osób automatycznie widzi przed oczami czarujące kolczyki i naszyjniki. Mówiąc najprościej, jest to biżuteria, mieniąca się tymi najjaśniejszymi odcieniami. Właściwie nic dziwnego… W końcu to firma, która może pochwalić się statusem najbardziej poszukiwanego producenta kryształów na świecie. Ponadto jej historia przeplata się z niezwykle ciekawą historią.

Treść artykułu

Urocza biżuteria Swarovskiego

Czarującej biżuterii Swarovski nie powinno zabraknąć w żadnej kobiecej szkatułce. Jest tak wyjątkowa, aż trudno to opisać słowami. Przybliżyć ją może wyjątkowa historia, która z Czech „przedarła się” do świata.

Ważne lata Swarovskiego

1862 – w Czechach urodził się Daniel Swarovski, późniejszy założyciel firmy z kultowym teraz łabędziem w logo.

1883 –Daniel Swarovski wynalazł urządzenie do perfekcyjnej obróbki biżuterii.

1892 – Daniel Swarovski wraz z Franzem Weisem opatentowali wspomnianą maszynę w Pradze.

1895 – założenie warsztatu szlifowania kryształów w tyrolskim mieście Wattens.

1919 – rejestracja marki Tyrolit, która do dziś zajmuje czołową pozycją wśród firm produkujących narzędzia ścierne do produkcji kryształów.

1931 – Daniel Swarovski zaprezentował oryginalną kryształową odzież, która odniosła wielki sukces w branży modowej.

1989 –„twarzą” biżuterii i całej marki Swarovski stał się ikonicznym łabędź symbolizujący czystość i elegancję całej firmy.

 
Założyciel firmy Swarovski - Daniel Swarovski
Źródło: https://astrumpeople.com/

Kolczyki czy naszyjniki? Dlaczego biżuteria Swarovski?

Biżuteria, statuetki, dekoracje do domu, perfumy, a nawet żyrandole. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w bogatym portfolio marki Swarovski. Jednakże najbardziej interesuje nas biżuteria – zwłaszcza kolczyki i naszyjniki – które są w ofercie Swarovskiego poprostu TOP.

W związku z naszyjnikami Swarovski, chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na modele z wisiorkami w kształcie łabędzi. To swego rodzaju klasyka, która od dawna cieszy się popularnością wśród klientów. Nie można nimi niczego popsuć, a jednocześnie odświeżysz nimi swój codzienny strój. Dodatkowo zawieszka z łabędziem prezentuje się dyskretnie i elegancko, co czyni ją doskonałym dodatkiem modowym na imprezy towarzyskie.

Naszyjnik marki Swarovski

Jeśli chodzi o kolczyki Swarovskiego, trudno je opisać w kilku wersach. Musisz je zobaczyć. Występują w różnych kształtach, ale także w różnych kolorach tęczy.Właśnie dlatego jest wielce prawdopodobne, że wybierzesz nie tylko jedną parę, ale kilka. Biorąc pod uwagę ich dizajn i zdolność wyróżniania się jest to niezwykle zrozumiałe.

Nasza rada: Kiedy mówimy o biżuterii Swarovski, na uwagę zasługują również piękne bransoletki i “literkowe” wisiorki.

Ciekawostki na koniec - biżuteria Swarovskiego w filmach

Światową popularność biżuterii Swarovski potwierdza również fakt, że często były one „używane” do filmów, które odniosły światowy sukces. Nie mamy na myśli niskobudżetowych produkcji , ale filmy dobrej jakości, z których część odniosła sukces na Academy Awards. Możemy wymienić na przykład:

  • Titanic
  • Black Swan
  • Skyfall
  • Bohemian Rhapsody
  • Rocketman
Wskazówka na zakończenie: przeczytaj więcej ciekawostek o biżuterii Swarovski i jej historii.
Aktorka Penelope Cruz z naszyjnikiem i kolczykami Swarovskiego
Źródło: https://luxurylondon.co.uk/

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje bransoletek damskich

Najpopularniejsze rodzaje bransoletek damskich

Bransoletki od tysięcy lat są używane jako akcesoria dekoracyjne. Najpopularniejszymi bransoletkami damskimi do noszenia na co dzień są łańcuszkowe, koralikowe, bransoletki Charm i biżuteria wielowarstwowa.

Scroll to Top