Te kolczyki Swarovski z pewnością Cię urzekną

Kolczyki Swarovski urzekną Cię swoim niepowtarzalnym stylem
Facebook
LinkedIn

Biżuteria Swarovski jest niewątpliwie jedną z najjaśniejszych, najbardziej błyszczących i przyciągających wzrok rzeczy, jakie ma do zaoferowania obecny rynek mody. W związku z tym na szczególną uwagę zasługują kolczyki Swarovskiego. Przygotowaliśmy dla Was pięć propozycji, które spełnią wszystkie wymagania, aby Cię urzec.

Treść artykułu

Oto TOP kolczyki Swarovski

Co prawda na rynku internetowym można znaleźć dużo biżuterii, ale te z metką Swarovski po prostu coś w sobie mają. Oto 5 dowodów na poparcie tego faktu:

5. Kolczyki Swarovski 5446004

Nasza lista TOP kolczyków Swarovski zaczyna się od modelu 5446004. Są to małe okrągłe kolczyki wysadzane srebrnymi kryształkami Swarovski. Mogą zwrócić Twoją uwagę nie tylko przyciągającym wzrok blaskiem, ale także minimalistycznym stylem. Zdecydowanie mówimy im tak. A ty co na to powiesz?

Małe okrągłe kolczyki Swarovski
Źródło: swarovski.com

4.Kolczyki Swarovski 5368146

Ciekawym wzorem są również kolczyki z oznaczeniem produktu 5368146. To głównie zasługa drobnych kryształków po całym obwodzie kolczyków, uzupełnionych o dominujące kwadratowe kryształki osadzone w samym środku. Idealne połączenie dla idealnego podkreślenia delikatnych linii kobiecej twarzy.

3.Kolczyki Swarovski 5408436

Piękny damski element biżuterii i być może nasz faworyt na tej liście to  minimalistyczne kolczyki Swarovski 5408436. Tak jak poprzedni, również i ten model doskonale podkreśli delikatne rysy kobiecej twarzy. Nie trzeba o tym przekonywać. Jeśli lubisz prosty styl, te kolczyki z pewnością Cię urzekną.
Subtelne kolczyki Swarovski
Źródło: swarovski.com

2. Kolczyki Swarovski Bella 5515191

Kolczyki Swarovski Bella o numerze produktu 5515191 to dowód na to, że serduszka w biżuterii damskiej nie muszą wyglądać na „przesłodzone”. Wręcz przeciwnie, w tym modelu jest to delikatny gustowny element, który może chwycić za serce nie tylko metaforycznie, ale i dosłownie.

1.Kolczyki Swarovski Fit Wonder 5522301

I na koniec zostawiliśmy niespodziankę w postaci naprawdę „cudownych” kolczyków. Kolczyki Swarovski Fit Wonder 5522301 przedstawiają logo Wonder Woman w niesamowitym dizajnie. Dominuje w nich połączenie złotych i srebrnych kryształków, co paradoksalnie nie jest do końca charakterystyczne dla superbohaterki Księżnej Diany z komiksów DC. Niezależnie od tego uważamy te kolczyki za niezwykle udane, a także odpowiednie dla „nie-fanów” komiksów.
Kolczyki Swarovski dla wszystkich fanek Wonder Woman
Źródło: swarovski.com

Które wybrać?

Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wybór TOP 5 był dla nas prosty, to w rzeczywistość było inaczej. W końcu może to potwierdzić ponad 260 innych pięknych modeli, o których wspominaliśmy powyżej. Biorąc to pod uwagę, wiemy, że i dla Ciebie ten wybór nie będzie ani łatwy ani szybki. Które więc wybrać?
Wskazówka dotycząca artykułu: Swarovski – biżuteria, której nie miałoby zabraknąć w szkatułce żadnej kobiety

Nie będzie to z naszej strony „odkryciem Ameryki” jeżeli powiemy Ci abyś się kierowała głosem serca. Wybierz to, co najbardziej Cię urzeknie. Niezależnie od tego czy będzie to prezent, czy po prostu chcesz sobie zrobić przyjemność wierzymy, że wybierzesz dobrze. Które więc kolczyki Swarovskiego wybierzesz?

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: