Dlaczego bransoletki z serduszkiem są tak popularne?

Bransoletki z serduszkiem nie wyjdą szybko z mody
Facebook
LinkedIn

Sekret popularności bransoletek z serduszkiem może być dla kogoś tajemnicą. W sklepach stacjonarnych oraz w e-shopach znajduje się mnóstwo bransoletek z serduszkami. Chętnie je nosi nie tylko młode pokolenie, ale również dojrzałe kobiety. Ale co czyni je wyjątkowymi? Dlaczego są bransoletki z serduszkiem tak popularne?

Treść artykułu

Serduszko jako symbol miłości

Serce wraz z kolorem czerwonym jest od dawnych czasów symbolem miłości. Ta symbolika ma historyczne korzenie związane z listami bluszczu, listami figi oraz winogronem, które na różnych freskach i wazonach były przedstawiane w postaci serduszka.

Dzisiaj ludzie kojarzą ten symbol miłości z ludzkim sercem, które ewokuje najgłębsza i najszczersza miłość. Kształt serca obecnie został przyjęty w wielu obszarach przemysłowych. Świetnym przykładem są różne dekoracje do domu lub również biżuteria i bransoletki z serduszkiem.

Bransoletki z serduszkiem jako wyraz miłości i przyjaźni

Gdybyśmy przyjrzeli się ofertom wielu znanych oraz mniej znanych producentów biżuterii i akcesoriów modowych, okazałoby się, że kształty i podobizny serduszek są w nich bardzo często spotykane. Serduszka można zobaczyć zwłaszcza na bransoletkach. Jednak są one również popularne w zawieszkach i koralikach.

Być może najbardziej przekonującym powodem tego jest długotrwałe postrzeganie serca jako symbolu miłości. Kupując bransoletkę z serduszkiem lub inną biżuterię w kształcie serduszka, zwykle nie kupujesz je dla siebie. Wręcz przeciwnie, w większości przypadków jest to prezent dla ukochanej osoby. Z biegiem czasu takie akcesoria modowe stały się najbardziej tradycyjnym wyrazem miłości i przyjaźni.

Nasze wskazówki dotyczące bransoletki z serduszkiem  

Powszechnie mówi się, że im więcej możliwości masz do wyboru, tym trudniejszy jest wybór. Dotyczy to głównie bransoletek z serduszkiem. Nie jest łatwo wybrać te najładniejsze. Wierzymy jednak, że nasz wybór będzie dla was użyteczną inspiracją.

Pozłacane bransoletki z serduszkiem

Udało nam się trafić na przepiękne bransoletki z serduszkiem marek Fossil i Esprit. Oba modele, które przyciągnęły naszą uwagę, łączy identyczna kolorystyka – różowe złoto. Wyróżnia je jednak materiał, z którego są wykonane. Podczas gdy bransoletka Fossil z kodem produktu JF03163791 jest wykonana ze stali nierdzewnej, bransoletka Esprit ESBR 01321317 jest ze srebra.

Bransoletki z serduszkiem od marek Fossil i Esprit

Bransoletka Guess z serduszkiem

Osobno zainteresował nas również jeden konkretny przedstawiciel znanej marki Guess. Mamy na myśli bransoletkę Guess z serduszkiem z kodem produktu UBB78097-S. Serduszko w tym modelu ma ciekawy wycięty kształt, ozdobiony po obrębie pięknymi kamieniami. Sama bransoletka jest wykonana ze stali nierdzewnej, z powierzchnią różowego koloru. Podobne odcienie są szczególnie poszukiwane w bransoletkach damskich

Bransoletka z serduszkiem Guess

Srebrna bransoletka z serduszkiem

Wreszcie nie możemy pominąć, omawiając modele z serduszkami, kategorii bransoletek srebrnych. Ich typowym przedstawicielem jest odnosząca sukcesy na całym świecie firma Pandora, która słynie głównie z kolekcjonerskich bransoletek. Ich wyjątkowość polega na tym, że zwykle kolekcjonują się wisiorki i koraliki o różnych kształtach i formach. Każda bransoletka jest inna i w pewnym sensie również wyjątkowa. Ciekawym wyborem mogą być również bransoletki z serduszkiem, takie jak przykładowo model 590727CZ-17.

Wielkim hitem wśród bransoletek z serduszkiem są zdecydowanie bransoletki od marki Pandora

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: