Znaleźliśmy zamiast Ciebie przepiękną biżuterię minimalistyczną

Biżuterię minimalistyczną obecnie można znaleźć w portfolio znanych marek.
Facebook
LinkedIn

W przeszłości luksusowe i przezdobione akcesoria modowe zwykle były marzeniem wielu kobiet. Paradoksalnie, obecnie jest rzeczywistość inna. Wielu kobiet chciałoby szczególnie posiadać w swoich pudełkach na biżuterię głównie biżuterię minimalistyczną. Ale dlaczego tak jest? Czy celebrowany minimalizm nie jest zbyt mdły? Zdecydowanie nie! Potwierdzają to również modele, które wybraliśmy zamiast Ciebie i jednocześnie dla Ciebie.

Treść artykułu

Czym właściwie jest biżuteria minimalistyczna?

Aby biżuteria zasługiwała na oznaczenie minimalistyczna, nie musi spełniać dodatkowych specjalnych wymagań. Wszystko, czego potrzebuje, to prosty design, który przyciąga na pierwszy rzut oka. Za biżuterię minimalistyczną można uważać naszyjniki, bransoletki, kolczyki oraz inne akcesoria delikatnego koloru, ew. modele, łączące dwa pasujące do siebie odcienie. Poza tym są to zazwyczaj akcesoria modowe o mniejszych wymiarach i delikatnych kształtach.

Urok biżuterii minimalistycznej polega na tym, że nadaje się na każdą okazję. Poza tym panie lubią dopełniać urok eleganckich strojów za pomocą biżuterii minimalistycznej, którą można ubrać również na co dzień.

Znaleźliśmy tę biżuterię minimalistyczną

Dobór następującej biżuterii minimalistycznej zawdzięczamy firmom, które nie są nieznane w branży modowej. W szczególności mamy na myśli marki Michael Kors, Esprit, Tommy Hilfiger, Skagen i Fossil. Przygotuj się do wspaniałych minimalistycznych bransoletek, naszyjników oraz pięknych kolczyków minimalistycznych.

Minimalistyczny naszyjnik Michael Kors

Tak, nawet minimalistyczny naszyjnik potrafi dosłownie sprawić cuda z damskim strojem. Tylko sobie wyobraź ten srebrny naszyjnik lśniący się obok eleganckiej sukienki. Został on zaprojektowany i wyprodukowany firmą Michael Kors. Kod produktu tego naszyjnika to MKC1120AN710. Polecamy go jak najbardziej.

Minimalistyczny naszyjnik Michael Kors

Minimalistyczna bransoletka Esprit

Patrząc wstecz na całą biżuterię minimalistyczną, która podczas przygotowania tej listy wpadła nam w oczy, prawdopodobnie najbardziej zainteresowała nas ta  minimalistyczna bransoletka Esprit ESBR01361117. Dlaczego? Pewnie przekonała nas swoją prostotą. Dodatkowo jest to srebrna bransoletka. I nie zapominajmy, jej cena jest zaskakująco niska. Nie wierzysz? Upewnij się!

Tania bransoletka damska Esprit

Minimalistyczny naszyjnik Fossil

Biżuteria damska Fossil wpasuje się w każdy styl. Widać to również na tym naszyjniku ze stali nierdzewnej, z kodem produktu JF02953791. Nie musisz obawiać się jego koloru różowego złota, bez względu na to, który styl ubierania przynależy do Twoich najbardziej ulubionych.

Biżuterię minimalistyczną produkuje również marka Fossil

Minimalistyczna bransoletka Tommy Hilfiger

Srebrne bransoletki cieszą się dużą popularnością. O tym stwierdzeniu świadczy również druga minimalistyczna bransoletka z naszej listy – Tommy Hilfiger Casual 2780259. W tym przypadku jednak bransoletka nie jest srebrna, ale model jest wykonany ze stali nierdzewnej ze srebrnym wykończeniem. Ponieważ nie charakteryzuje się żadnymi ekscentrycznymi elementami, panie chętnie wybierają tę bransoletkę do noszenia na co dzień.

Bransoletka Tommy Hilfiger (2780259)

Minimalistyczne kolczyki Skagen

Jak zapowiadaliśmy, nie zabraknie w naszym artykule minimalistycznych kolczyków. Jako przedstawiciela tego produktu w ramach biżuterii minimalistycznej wybraliśmy model z kodem produktu SKJ0824791 z produkcji firmy Skagen, która swoimi akcesoriami modowymi staje się coraz bardziej znana na całym świecie.  W każdym razie, jeśli chodzi o wspomniane kolczyki, szczególne wrażenie na nas wywarł połysk w połączeniu z kolorystyką różowego złota. Dodatkowo, kolczyki Skagen SKJ0824791 ważą zaledwie 4 g, więc ich właścicielki nawet nie poczują je na uszach.

Biżuteria minimalistyczna - kolczyki Skage

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: