Biżuteria Emily Westwood zachwyci nie tylko wyjątkowym designem

Emily Westwood – biżuteria niecodziennej marki z nutką minimalizmu
Facebook
LinkedIn

Biżuteria Emily Westwood nie jest tak popularna jak akcesoria modowe innych znanych firm, przykładowo Tommy Hilfiger, Guess lub Fossil, ale przyciąga uwagę swoim prostym, wyjątkowym designem z naturalnymi motywami. Ale minimalistyczne wykonania z naturalnymi motywami to nie jedyne elementy, które czynią ją tak atrakcyjną. Uwagę przyciąga również przyjazną ceną. A w związku z tym warto wspomnieć o ukierunkowaniu samej marki Emily Westwood.

Treść artykułu

Emily Westwood – biżuteria zainspirowana przyrodą

Głowni bohaterowie szwedzkiej marki Emily Westwood nie ukrywają, że projektując swoje produkty, czerpią inspirację z natury i piękna całego świata. Biorąc to pod uwagę, jest bardziej zrozumiałe, że nie tylko biżuteria, ale również inne produkty z jej portfolio posiadają widoczne motywy naturalne. Przykładowo można wspomnieć kwiaty lub motyle, kształt serduszka lub również samo „ptasie“ logo firmy.

Firma Emily Westwood uważa, że nie ma lepszego projektanta niż sama natura.  Cóż, jest to logiczne – w końcu nawet najprostsze rzeczy są niesamowicie piękne. Celem marki z siedzibą w Sztokholmie jest wyselekcjonowanie najpiękniejszych odcieni natury i następnie przekształcenie ich w produkty, takie jak różne akcesoria modowe – od kolczyków po naszyjniki i bransoletki po zegarki. Posiadaczy biżuterii Emily Westwood mogą przez cały czas mieć ze sobą część pięknego świata.

Biżuteria Emily Westwood jest pełna inspiracji naturą

Biżuteria, która zmusi Cię do zatrzymania się  

Biżuteria Emily Westwood dosłownie wprowadza naturę do życia swoich właścicieli. Do pewnego stopnia zmusza je do zatrzymania się, cieszenia się chwilą obecną, relaksu lub wyobrażenia siebie w pięknym miejscu.

Marka Emily Westwood ogólnie twierdzi, że istnieje tylko jeden świat pełen rzek, gór, lasów, oceanów, kwiatów, księżyca, gwiazd i nieba. Mijają miliony lat, zmieniają się pory roku, ale piękno przyrody trwa. Tak samo przetrwa również piękno jednostki, która powinna mieć przy sobie przez cały czas cząstkę natury w postaci wyjątkowej biżuterii Emily Westwood.

Jaka jest biżuteria Emily Westwood?

Parę faktów na temat biżuterii Emily Westwood można by wywnioskować już na podstawie poprzedniej części poświęconej głównie kierunkowi samej firmy. Dodatkowo jednak uważamy za ważne podkreślić, że chodzi o biżuterię, która inspiruje swoich właścicieli pięknem natury. Każdy, kto ją ubierze, może zawsze przypominać sobie, że jest częścią czegoś wspaniałego.

Minimalistyczna i pełna natury

Podsumowując, można stwierdzić, że biżuteria Emily Westwood jest głównie minimalistyczna i pełna natury:  

  • minimalistyczna ze względu na swoją prostotę i delikatność,
  • pełna natury dzięki szerokiej gamie naturalnych motywów, które można w niej odkryć.

Jak wspomnieliśmy nieco wyżej, biżuteria Emily Westwood zachwyci nie tylko minimalistycznym designem z naturalnymi motywami, ale także przyjazną ceną. Ze względu na niezawodną stal nierdzewną jest to więcej niż uczciwe. Nawet jeśli nie chodzi o akcesoria modowe ze srebra lub złota, zawsze mogą zaoferować swoim właścicielom coś ciekawego z wizualnego punktu widzenia. Zegarki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki lub kolczyki Emily Westwood wykonane są w wielu kolorach – od ponadczasowego srebrnego koloru, przez klasyczny złoty kolor po nowoczesny różowy.

Zegarek Emily Westwood

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: