Biżuteria Tommy Hilfiger – akcesoria modowe odzwierciadlające tryb życia

Biżuteria Tommy Hilfiger
Facebook
LinkedIn

Jeśli chociaż trochę orientujesz się w świecie akcesoriów modowych, nie będzie Ci biżuteria Tommy Hilfiger obca. Prawda jest jednak taka, że bransoletki, naszyjniki lub kolczyki, to nie są jedyne produkty znanej amerykańskiej marki. Wręcz przeciwnie, w jej portfolio podczas długich lat prowadzenia działalności na rynku pojawiło się znacznie więcej ciekawych produktów.

Treść artykułu

Spojrzenie na historię firmy Tommy Hilfiger

Za bardzo ważny moment, który w pewnym sensie doprowadził do późniejszego powstania marki Tommy Hilfiger, można uznać rok 1969, kiedy ówczesny student Tommy Hilfiger otworzył swój pierwszy sklep People’s Place w swoim mieście rodzinnym Elmira v New Yorku. Jednak dziesięć lat później przeprowadził się na Manhattan, aby rozpocząć karierę w projektowaniu mody.  

Początki marki Tommy Hilfiger

Młody przedsiębiorca wszedł na rynek pod marką Tommy Hilfiger w 1985 r. W tym czasie jednak nie chodziło jeszcze o biżuterię lub inne akcesoria modowe Tommy Hilfiger. Jedyna kolekcja odzieży męskiej wysunęła na pierwszy plan ambitnego biznesmena. Naprawdę to się wydarzyło!

Tommy Hilfiger był i nadal postrzegany jako pionier klasycznego amerykańskiego stylu cool. W branży modowej inspirował się kultową popkulturą z amerykańskim dziedzictwem.

Biżuteria Tommy Hilfiger – paski skórzane

Tommy Hilfiger dzisiaj

Tommy Hilfiger jest obecnie jedna z najpopularniejszych marek na świecie odzwierciedlająca tryb życia. Wynika to głównie z tego, że nadaje swoim produktom młodzieńczego i zawsze modnego ducha, którym dzieli się z konsumentami na całym świecie. Generalnie firma Tommy Hilfiger nie ukrywa, że kieruje się zawsze optymistyczną wizją łamania konwencji i celebrowaniemindywidualności.

Ciekawostka: Firma Tommy Hilfiger od powstania rozwinęła się tak bardzo, że 2020 r. osiągnęła globalną sprzedaż detaliczną ponad 6,9 miliardy USD.

Złote naszyjniki Tommy Hilfiger

Portfolio marki Tommy Hilfiger

Amerykańska firma Tommy Hilfiger dostarcza swoim klientom wielu produktów oznaczonych marką Tommy Hilfiger i Tommy Jeans. Jej szerokie portfolio obejmuje damskie, męskie oraz dziecięce ubranie, dżinsy, obuwie, okulary, zapachy oraz akcesoria, np. zegarki na rękę i biżuterię

Biżuteria Tommy Hilfiger

Ponieważ w ramach naszego obszaru zainteresowania jesteśmy najbliżej akcesoriom modowym, zdecydowanie musimy powiedzieć parę słów na temat biżuterii Tommy Hilfiger. Należą do niej np.:

  • bransoletki Tommy Hilfiger
  • naszyjniki Tommy Hilfiger
  • kolczyki Tommy Hilfiger

O ile biżuterii damskiej Tommy Hilfiger dominują akcesoria ze stali nierdzewnej o różnych kolorach i kształtach, o tyle w przypadku biżuterii męskiej Tommy Hilfiger dominują paski, głównie skórzane. Jednak całą biżuterię Tommy Hilfiger łączy jedno – można ją ubrać praktycznie do wszystkiego. Oprócz przyjemnego ożywienia stroju, doskonale będą się wyróżniać z bardziej formalnym ubraniem.

Wskazówka na koniec: Wybierz biżuterię Tommy Hilfiger według własnych upodobań

Kolczyki damskie Tommy Hilfiger

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Torebki Guess

Jak wybrać torebkę krok po kroku

Na oficjalne i uroczyste okazje wybieraj mocniejsze torebki o mniejszych rozmiarach. Do noszenia na co dzień dobrze sprawdzą się większe torebki z dłuższymi paskami na

Scroll to Top