8 wskazówek dotyczących najlepszego prezentu walentynkowego dla obu płci

Oto lista wskazówek dotyczących prezentów walentynkowych
Facebook
LinkedIn

Drugi miesiąc roku tradycyjnie kojarzy się ze świętem pełnym miłości – Walentynkami. Święto jest świetną okazją, żeby zaraz na początku roku pokazać swojej ukochanej / swojemu ukochanemu jak bardzo ją / jego kochasz. W Internecie znajdziesz wielu wskazówek dotyczących prezentów walentynkowych. Najczęściej jednak są to prezenty dla kobiet, natomiast o mężczyznach często zapomina się. Dlatego przygotowaliśmy listę 8 wskazówek dotyczących najlepszego prezentu walentynkowego dla obu płci. Wypada zacząć od naszych ukochanych kobiet.

Wskazówka na początek: Zanim zaczniesz na oślep kupować jakikolwiek prezent, zastanów się, co Twój partner/partnerka naprawdę lubi. Chodzi o to, że możesz kupić przykładowo nawet największy i najdroższy bukiet na świecie, ale jeśli ktoś bardziej lubi biżuterię lub perfumy, prawdopodobnie nie odniesiesz z nim wielkiego sukcesu. Oczywiście, można to również zastosować na odwrót, ew. na wszystko.

Treść artykułu

Najlepszy prezent walentynkowy dla partnerki

Jeśli chodzi o kobiety, kwiaty z pewnością rozgrzeją serce niejednej obdarowanej osoby. Jednak nie każda kobieta jest z takiego prezentu zadowolona. Wraz z kwiatami wybraliśmy również kolejne 3 świetne wskazówki dotyczące prezentu walentynkowego dla partnerki.

  1. Biżuteria

Jednym z najlepszych sposobów materialnej oceny Twojej partnerki jest prezent w postaci gustownej biżuterii. Wybierać możesz przykładowo z bransoletek, naszyjników, wisiorków, pierścieni lub kolczyków. Wyjątkowo popularne i jednocześnie niedrogie są obecnie kolczyki Swarowski. Uważamy, że twoja partnerka też by je doceniła.

Kolczyki Swarovski 5504753
  1. Perfum

Jeśli jednak uważasz, że biżuteria nie będzie odpowiednim prezentem dla Twojej ukochanej, możesz stawić np. na perfum. Uwaga, nie musisz zaraz myśleć o olbrzymiej kwocie, którą musisz na niego wydać. Wręcz przeciwnie, sprzedawcy obecnie oferują ciekawe zapachy, zarówno bardziej korzenne jak i bardziej cytrusowe w naprawdę przyjaznych cenach.

  1. Okulary przeciwsłoneczne

Odpowiedni prezent walentynkowy dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. W końcu dlaczego nie? Na rynku obecnie znajdziesz wiele niedrogich modeli znanych marek modowych. A biorąc pod uwagę coraz bardziej słoneczne jesienie i zimy, będziesz pewien, że Twoja ukochana / Twój ukochany będzie z nich korzystać prawie przez cały rok.  

  1. Kwiaty

Na zakończenie damskich prezentów walentynkowych dodajemy również ponadczasową klasykę w postaci wspomnianych wyżej kwiatów. Jednak konkretny rodzaj będzie zależał od tego, co lubi Twoja ukochana. Za najbardziej popularne kwiaty są ogólnie uważane czerwone róże. Ale najprawdopodobniej odniesiesz sukces również z innymi rodzajami kwiatów.

Najlepszy prezent walentynkowy dla niego

Chociaż Walentynki zwykle skupiają się na kobietach, paradoksalnie trudniej jest wybrać prezent walentynkowy dla niego. Panowie mogą nie cierpieć na specjalne prezenty, no jeśli wybierzesz właściwy prezent, z pewnością będą zadowoleni. Spróbuj więc wybrać coś z poniższej czwórki.

  1. Zegarek

Szukając dla niego najlepszego prezentu walentynkowego, rozważ zakup zegarka na rękę. To jest akcesorium, z którego można korzystać praktycznie codziennie. W zależności od stylu Twojego partnera może go nosić do pracy, na imprezy lub na co dzień.

  1. Bransoletka

Kto powiedział, że akcesoria modowe są tylko dla kobiet? Możesz zadowolić nimi również panów. Świetnym przykładem są bransoletki męskie. Jeśli chodzi o ofertę na rynku, możesz wybierać spośród różnych materiałów, ale generalnie najpopularniejsze są skórzane i stalowe, ew. kombinowane. Dokładnie taka jest również bransoletka Tommy Hilfiger z kodem produktu 2700530.

Walentynkowy prezent dla mężczyzny? Wypróbuj bransoletkę Tommy Hilfiger
  1. Portmonetka

Jeśli wydaje Ci się, że zegarki, bransoletki lub inna biżuteria męska nie są odpowiednimi prezentami dla Twojego partnera, spróbuj sięgnąć po inne praktyczne akcesoria. Jednym z nich może być wysokiej jakości skórzana portmonetka według upodobań ukochanej osoby.

  1. Spinki do mankietów

Jeśli przypadkiem jest Twój partner miłośnikiem elegancji, najlepszy prezent na Walentynki dla niego mogą być również spinki do mankietów.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły:

Scroll to Top