Bransoletka męska – pojedynek! Skóra vs. koraliki

Skóra czy koraliki? Doradzimy w wyborze męskiej bransoletki
Facebook
LinkedIn

Bransoletki męskie można dziś znaleźć w ofertach wielu marek modowych. Moglibyśmy wymienić takich gigantów mody jak Tommy Hilfiger, Guess, Fossil czy Diesel. Bransoletki męskie z ich portfolio charakteryzują się uniwersalnością i wieloma materiałowymi wzorami. Szczególnie popularne są bransoletki skórzane i z koralików. Po której jesteś stronie? Wspierasz skórę, czy wolisz koraliki?

Treść artykułu

Ogólnie o męskiej biżuterii

W XXI wieku biżuteria nie jest sprawą wyłącznie kobiecą. Moda męska również zajmuje stabilne miejsce w branży modowej.Chociaż na rynku znajdziesz biżuterię męską, w porównaniu z damską, w nieco bardziej ograniczonej ilości, to i tak wybór  może Cię przyprawić o zawrót głowy. Modne dodatki męskie to nie tylko zegarki na rękę, paski czy spinki do mankietów, ale także różnego rodzaju naszyjniki, łańcuszki, wisiorki i męskie bransoletki. Kolejne wersy będą poświęcone ostatniej wymienionej kategorii, męskim bransoletkom.

Bransoletka męska - pojedynek

Można powiedzieć, że zaraz po zegarku bransoletki męskie to chyba najpopularniejszy dodatek modowy dla mężczyzn. Trudno powiedzieć, czemu są tak popularne. Być może wynika to z ich wszechstronności, a może jest to zależne od szerokiej gamy materiałów. A może z połączenia obu wymienionych zalet.

Bransoletki męskie to uniwersalne akcesoria modowe, które doskonale komponują się zarówno z zegarkiem, jak i każdym ubraniem. Ponadto mogą uzupełniać stylizację dokładnie o to, czego jej brakuje – mogą ją dosłownie upiększyć.

Najpopularniejszymi wsród klientów są męskie bransoletki skórzane. Z powodzeniem im dorównują także męskie bransoletki z koralików. Jakie są ich główne zalety? Który typ bransoletki wygra nasz wyimaginowany pojedynek?

Możesz być zainteresowany: 12 najlepszych męskich bransoletek w roku 2021

Skórzana bransoletka męska Guess

Bransoletki męskie ze skóry

To właśnie kategoria skórzanych bransoletek ma chyba największą reprezentację na rynku bransoletek męskich. Nic dziwnego – są przyjemne w dotyku, wykonane z naturalnych materiałów, doskonale komponują się nie tylko z ubraniami, ale również z innymi dodatkami, a także bywają niedrogie. Być może jedyną wadą jest fakt, że w cieplejsze dni czy podczas uprawiania sportu ręka pod nimi może się pocić. Nie zmienia to jednak faktu, że mogą zdominować Twój codzienny strój.

Wybieramy:

  • Męska skórzana bransoletka Tommy Hilfiger 2700998
  • Męska skórzana bransoletka Tommy Hilfiger 2700670
  • Męska skórzana bransoletka Guess UMB28040
  • Męska skórzana bransoletka Fossil JF85096040
Skórzana bransoletka męska z metalowym zapięciem
Źródło: fossil.com

Bransoletki męskie z koralików

Męskie bransoletki z koralików z powodzeniem podążają za skórzanymi. Często sięgają po nie głównie wysocy mężczyźni z większymi nadgarstkami. Na szczuplejszych nadgarstkach mogą sprawiać wrażenie zbyt „masywnych”. Ręka nie powinna się  pod nimi pocić, ale ponieważ „wystają” ponad nadgarstek na całym obwodzie, mogą przeszkadzać w niektórych czynnościach. Wszystko to jednak rekompensuje ładny kolorystyczny projekt bransoletki.

Wybieramy:

  • Bransoletka męska z koralików Diesel DX0847040
Bransoletka męska z koralikami marki Diesel
Źródło: gioiapura.it

Zwycięzca pojedynku męskich bransoletek

W naszej redakcji wierzymy, że bez względu na to, które bransoletki męskie wybierzesz, nie popełnisz błędu. Minusy mogą się ujawnić dopiero, gdy są nieprawidłowo noszone. Jak wspomnieliśmy powyżej, zwracaj szczególną uwagę na noszenie skórzanych bransoletek podczas zajęć sportowych. Poza tym ostrożność zalecana jest też przy noszeniu męskich bransoletek do bardziej formalnych stylizacji. Dlatego zwycięzcą naszego pojedynku męskich bransoletek jest typ, który lepiej pasuje do Twoich osobistych upodobań.

Podobał Ci się artykuł? Nie zapomnij go udostępnić.

Udostępnij

Najnowsze artykuły: