Biżuteria Calvin Klein

Kultowa amerykańska marka Calvin Klein należy obecnie do stałych gwiazd przemysłu modowego. Założona w 1968 roku przez Calvina Richarda Kleina początkowo specjalizowała się w produkcji mody dżinsowej, ale przez lata portfolio marki poszerzyło się o wszystkie dziedziny mody. Szczególnie kultowa stała się elastyczna bielizna Calvin Klein, którą prezentowało wielu znanych osobowości. Marka jest znana ze swojego minimalistycznego designu, który jest jednym z jej głównych znaków rozpoznawczych. Jest progresywna, prowokacyjna, stylowa, ale jednocześnie zachowująca minimalistyczne ideały designu.

Męska i damska biżuteria Calvin Klein

Marka przekształciła minimalistycznego ducha również do swojej biżuterii. W jej portfolio można znaleźć głównie biżuterię damską, która nie opiera swój design na zbędnej ostentacji lub przesadnej ekscentryczności. Biżuteria Calvin Klein ma czyste kształty, przypominające różne kształty geometryczne. Wykonana jest głównie ze stali nierdzewnej o wysokim połysku. Kobiety szczególnie lubią bransoletki Calvin Klein produkowane w różnych odcieniach luksusowego złotego koloru. Można je dopasować do naszyjników lub wiszących kolczyków z takich samych kolekcji. W przypadku biżuterii męskiej jest oferta marki o nieco uboższa. W ofercie można jednak znaleźć bransoletki męskie Calvin Klein w przyzwoitych kolorach lub nawet męskie pierścionki.

Ponieważ marka Calvin Klein zawsze lubiła prowokować swoimi produktami, w jej ofercie znajdziesz również nieco bardziej wyraziste modele biżuterii. Są pełne kolorów, ewentualnie są ozdobione kamieniami, ale jednocześnie zachowują zasady minimalistycznego designu. Oczywiste są również kultowe inicjały cK, znajdujące się prawie na każdym rodzaju biżuterii tej marki. Podobnie jak w przypadku bielizny, również dla niektórej biżuterii jest znakiem rozpoznawczym marki właśnie użycie wyrazistego logo. 

Jaka jest cena biżuterii Calvin Klein?

Biżuteria Calvin Klein nie należy do kategorii taniej biżuterii, ale jej cena jest korzystna. W zależności od konkretnego rodzaju biżuterii osiąga od 230 do 460 zł za jedną sztukę. W ofercie marki znajdziesz również droższe modele, przykładowo ozdobione kamieniami. 

Biżuteria Calvin Klein jest dostępna zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet

Cała biżuteria według płci

Biżuteria damska

Biżuteria męska

Inne marki biżuterii

Więcej o biżuterii w naszym magazynie: