Biżuteria Pandora

Duńska marka Pandora z pewnością zajmuje czołowe miejsce w dziedzinie damskich akcesoriów modowych. Pochodzi z Kopenhagi i od 1982 r. zdobi swoimi produktami płeć piękną. Minęło dużo czasu, zanim mała rodzinna firma stała się renomowanym producentem oryginalnej biżuterii damskiej. Nie mają sobie równych w swoim segmencie, a swój sukces zawdzięczają przede wszystkim oryginalności.

Szybka nawigacja

Biżuteria Pandora

Biżuteria damska Pandora

Mówiąc Pandora, mamy  w głowie obraz genialnych bransoletek z typowymi dla tej marki wisiorkami. Nic dziwnego. To właśnie łatwo konfigurowalne bransoletki, które można uzupełnić różnymi wisiorkami Pandora, uczyniły tę markę najbardziej znaną. W przypadku biżuterii Pandora wyobraźnia naprawdę nie zna granic. Decydując się na poszerzenie swojej kolekcji akcesoriów modowych o jeden z elementów marki, masz do dyspozycji niesamowitą ilość wisiorków o najróżniejszych wzorach, motywach i kolorach, dzięki czemu Twoja bransoletka stanie się naprawdę oryginalna.

Możesz także wybierać spośród wielu kolekcji różniących się tematycznie. Nie można nie zauważyć standardowych kolekcji Pandora Signature, Wish lub Timeless, ani kolekcji stworzonych we współpracy z innymi znanymi markami (Disney, Star Wars, Harry Potter).

Oferta marki nie kończy się jednak na bransoletkach i wisiorkach. Wybierając swój pierwszy model z pracowni marki, można również natknąć się na oryginalne naszyjniki, kolczyki i pierścionki. Te, podobnie jak i inne produkty marki, charakteryzują się wyjątkowym wykonaniem. Niezależnie od wyboru, otrzymując nowy dodatek z warsztatu Pandora, na pewno zyskujesz oryginalną i niepowtarzalną biżuterię.

Biżuteria Pandora

Cała biżuteria według płci

Biżuteria damska

Biżuteria męska

Inne marki biżuterii

Więcej o biżuterii w naszym magazynie: